Чорний список Гройсмана

Чорний список Гройсмана

Кабінет Міністрів України вносить Президенту Володимиру Зеленському подання щодо звільнення низки голів обласних державних адміністрацій. Серед неугодних Володимирові Гройсману – і очільник виконавчої влади Волині Олександр Савченко.


Про це сказав на засіданні уряду 5 червня ц. р. сам Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ми сьогодні подаємо Президенту на звільнення ряд голів обласних державних адміністрацій і очікуємо на те, що Адміністрація президента спільно з секретаріатом Кабінету міністрів опрацює механізми відбору нових претендентів на посади голів ОДА, щоб ми спрацювали достатньо оперативно. В областях мають бути відповідальні управлінці», – сказав прем’єр, якого цитують колеги з «Української правди».

«Закон передбачає, що тут є поєднана процедура: погодження урядом і призначення президентом, тому ми якнайшвидше проведемо всю підготовчу роботу. Відповідні доручення секретаріату Кабінету міністрів і міністру Кабміну я надав», – додав Володимир Гройсман.

Прізвища губернаторів при цьому прем’єр не назвав.

Урядовці пояснили, що тимчасово обов’язки очільників областей будуть виконувати чинні заступники голів ОДА.

У свою чергу Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив «Українській правді», що уряд затвердив подання на звільнення голів Львівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій та зробить відповідне подання Президенту Володимирові Зеленському:
«Зараз перед нами стоїть спільне завдання якнайшвидше знайти фахових управлінців, які будуть нести відповідальність за регіон».

Причини виникнення «чорного списку Гройсмана» очевидні: Прем’єр-Міністр на чолі власної партії готується йти на парламентські вибори і, найвірогідніше, саме керівники цих 13 областей і відмовили Володимирові Гройсману в офіційній та неофіційній підтримці на цьому шляху…

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: передвиборчий плакат партії Володимира Гройсмана вже в м. Луцьку та по всій Україні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (19) - 61.3%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.1%
Мене це не стосується. (2) - 6.5%