Правда одним реченням 06.06.2019

Правда одним реченням 06.06.2019

…Журналісти телеканалу «1+1» з’ясували, що нинішній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснював вплив на митні органи через своїх земляків із Вінничини – екс-голову ДФС Мирослава Продана і екс-начальника Волинської митниці Віктора Кривіцького.
…Після розливу річки Смоча в м. Володимирі-Волинському біля джерел парку «Слов’янський» міський голова Петро Саганюк доручив провести дослідження, які показали: зразок питної води за бактеріологічними та хімічними показниками відповідає гігієнічним вимогам.
…У зв’язку з початком виборчого парламентського процесу відділ ведення Державного реєстру виборців Луцької міськради працює без вихідних.
…Виконком Нововолинської міськради провів конкурси на зайняття вакантних посад 7 директорів місцевих шкіл, переможці яких набрали від 10 до 14 балів.
…Щоб побороти стихійні кіоски і контейнери, в м. Ковелі напрацювали на розгляд  міськради проект Порядку розміщення тимчасових споруд та  проєкт Порядку укладання договорів про встановлення особистого строкового сервітуту.
…Відкритий конкурс на посаду прес-секретаря Президента України Володимира Зеленського виграла журналістка Юлія Мендель, яка свого часу працювала на телеканалі «Інтер», а останні роки стажувалася в США.
…Опитування, проведене Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременка, показало, що в разі проведення виборів у парламент пройдуть лише «Слуга народу» – 30,8%, «Опозиційна платформа – За життя» – 8,2%, «Європейська солідарність» – 7,9% та ВО «Батьківщина» – 7%.
...Співробітники Надбужанського відділу Прикордонної варти РП неподалік МАПП «Дорогуск» затримали водія буса, в крові якого виявили аж 2,5 проміле алкоголю.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%