«Лісові пленери Волині»

«Лісові пленери Волині»


У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося відкриття-презентація виставки «Лісові пленери Волині». 

На ній представлені картини, створені талановитими українськими художниками на всеукраїнських і міжнародних пленерах за підтримки Волинського ОУЛМГ. Ідейним натхненником цієї лісової творчої імпрези став голова обласної організації Українського фонду культури Геннадій Сарапін.
На презентацію завітали головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький, український композитор, заслужений діяч мистецтв України Мирослав Стефанишин та відомі волинські художники Леонід Хведчук і Сергій Максимчук, а ще представники гуманітарних відділів ОТГ області, зокрема й бібліотекарі. 
Олександр Боровицький подякував митцям за їх талант та увагу до лісу.
– Ці картини вчать любові до Природи і це дуже добре, – наголосив лісівник-управлінець. – Ліс надихає місто на добрі справи. 
Відомий український художник, уродженець Волині Сергій Максимчук розповів про свої роботи, зізнався, що виховувався у сім’ї лісівника, тому дуже любить писати картини на лісову тематику.
Добре слово про бережників лісу, природу рідного краю мовив і заслужений художник України Леонід Хведчук. При цьому зазначив, що й сам він полюбляє пленери і часто брав у них участь, оскільки є можливість працювати безпосередньо у лісі, на природі. Ці картини користуються великою увагою  у шанувальників мистецтва.
На виставці представлено мистецькі полотна, на яких художники майстерно зобразили ліси і озера, волинські краєвиди в різні пори року. 
З творчістю живописців ознайомилися представники гуманітарних відділів ОТГ області. Окрасою та доповненням заходу стали виступи учнів музичної школи № 1 м. Луцька імені Фридеріка Шопена. 
За словами ініціатора виставки Геннадія Сарапіна, подібні заходи відбуваються задля популяризації волинського краю в Україні та світі.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%