Щоб жити довго і красиво

Щоб жити довго і красиво


 75% путівок на літнє оздоровлення в санаторій «Лісова пісня» уже розкуплено!

Що Волинський санаторій «Лісова пісня», розташований на березі мальовничого озера Пісочного в с. Гаївка Шацького р-ну на теренах Шацького національного природного парку, то це істина загально відома. Але що об’єкт, який належить усій волинській громаді і який очолює головний лікар Руслана Дибель, зараз користується підвищеною увагою серед охочих оздоровитися та відпочити, то це – ноу-хау сьогодення. Насамперед, тому що в найголовнішій здравниці Озерного краю збережено паритет ціни і якості.
Отже, одночасно в санаторії може перебувати щонайменше 420 осіб. Для їхніх зручностей – майже 200 номерів, а для комфортного родинного дозвілля є й будиночки класу «люкс» на 8 місць.
Навіть ознайомча екскурсія володіннями «Лісової пісні» вражає. Хоча б 5 поверх, де фактично завершився капітальний ремонт. Якщо колись у старі кімнати було мало охочих поселятися, то віднедавна тут – сучасні стандартні номери європейського типу.
Ціни – відносно доступні. Наприклад, стандартний двомісний номер із триразовим харчуванням та лікування коштуватиме від 700 грн на добу. 
Звичайно, основна мета клієнтів санаторію – це оздоровлення та лікування. Тому здавна тут ефективно допомагають хворим із системами кровообігу, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, органів руху та опору, нервової системи, ендокринної системи, жіночих статевих органів, шкіри, хребта та спинного мозку. 
В «Лісовій пісні» відкрите нове реабілітаційне відділення. Якщо раніше в санаторії надавали якісну допомогу у післяінфарктному (кардіопульмонарна реабілітація), післяінсультному (нейрореабілітація) і травматологічному (м’язово-скерелтна реабілітація), то тепер тут допомагають поправити здоров’я і хворим на цукровий діабет (кардіопульмонарна реабілітація).
Традиційно багатою та ефективною є лікувальна база «Лісової пісні», що постійно розвивається. Найбільший інтерес (особливо в іноземців!) викликає фітотерапія і фітолікування.  Саме тому з головним лікарем Русланою Дибель ми завітали у фітбар, де старша медсестра лікувального відділення Ольга Хомич із медсестрами Вікторією Оксентюк і Марією Рябчун продемонстрували запашну, цілющу та різнотравну колекцію цілющих чаїв і настоянок.
Ну, а процедура «Сон на вуликах» (коли пацієнти з психоемоційним перевантаженням викликами сучасного жорстокого світу отримують можливість розвантажитися в будиночках, під якими гудуть бджоли) взагалі належить до унікальних.
Як, зрештою, і чимало інших: місцеві торф’яні полоїди (грязі), сірководневі та вуглекислі ванни, підводне та сухе скелетне витягування хребта, спелеотерапія, тибетська та інфрачервона сауни та ще багато-багато іншого та корисного для здоров’я.
«Пацієнті також мають право приїхати до нас на оздоровлення та лікування і за направлянням лікаря. Вартість путівки для працюючих повністю оплачує Фонд соціального страхування», – зазначає головний лікар Руслана Дибель, в колективу якої зараз настала особливо гаряча та відповідальна пора надання європейського спектру послуг усім відвідувачам «лісової пісні», де навіть діагностичному відділенні клініко-біохімічна лабораторія, функціональна та ультразвукова діагностики у поєднанні з висококваліфікованим персоналом допоможуть кожному підібрати для свого організму потрібний курс оздоровлення та лікування.
Ну, а для змістовного та цікавого відпочинку в «лісової пісні» є не лише пляж на березі озера Пісочного, але й величезний потенціал організації культурного дозвілля.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: так зустрічає «Лісова пісня»; оновлений номер санаторію; сімейна пара у басейні лікувального відділення; серед відпочиваючих – ветеран волинської журналістики Юрій Миселюк; у фітобарі – Марія Рябчун, Вікторія Оксентюк, Руслана Дибель і Ольга Хомич.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%