Терміново! В номер!

Терміново! В номер!

Син трагічно загиблого в березні ц. р. Заслуженого журналіста України Юрія Яцюка отримав путівку в дитячий табір саме 6 червня – в День журналіста! А продюсер регіональної дирекції філії «Національної суспільної телекомпанії України» Костянтин Лоцман, один із організаторів міжнародних турнірів із футтзалу серед журналістів «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» – іменну премію Бориса Петровича!


Як відомо, в день поховання багаторічного кореспондента газети «Волинь-нова» Романа Флішаровського на трасі Луцьк-Рівне неподалік кладовища в с. Гаразджа Луцького р-ну потрапив під колеса легковика і трагічно загинув Заслужений журналіст України, багаторічний співробітник Волинської обласної державної телерадіокомпанії та ТРК «Аверс» Юрій Яцюк.

Та колеги Юрія Антоновича не забули про його родину. Зокрема, дружина Ольга Яцюк і син Максим Яцюк 29 березня були запрошені на урочисте відкриття Міжнародного турніру з футзалу серед журналістів України, Литви, Білорусі «Кубок пам’яті Бориса Клімчука», де 12-річний Максим Яцюк не лише зробив перший удар по м’ячу разом із онуками світлої пам’яті Бориса Петровича, але й отримав цінні подарунки: футболку телевізійників «Волинь:UA» та новий наплічник.

Тоді ж голова правління ГО «Форум українських журналістів», заступник голови облорганізації НСЖУ та головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк озвучив ініціативу: забезпечити Максима Яцюка безкоштовною путівкою в літній дитячий оздоровчий табір.


І 6 червня ця ідея реалізувалася! Завдяки великій організаторській роботі та сприяння голови обкому профспілки працівників освіти Василя Грановського та голови обкому профспілки працівників державних установ Ользі Сабуровій Ольга Яцюк отримала для свого Максима путівку в табір «Світанок», що в с. Дачне Луцького р-ну. Вартість тритижневого оздоровлення та відпочинку – майже 6 тис. грн, але ці гроші відшкодували профспілки, тому син Юрія Яцюка поїде в «Світанок» безкоштовно.

Крім цього, Заслужений журналіст України, засновник Волинського державного телебачення Святослав Пирожко вручив на урочистих зборах із нагоди Дня журналіста іменну премію дружині трагічно загиблого тележурналіста Юрія ЯцюкаОльзі, а синові Максиму – ще й наплічник «Радіо «Свобода» та бейсболу ВОДТРК. Символічно, що цю премію Святослав Пирожко не лише заснував особисто, але й профінансував зі своєї пенсії!

Щодо вже згадуваного продюсера філії НСТУ Костянтина Лоцмана, то його ВОО НСЖУ, ГО «Форум українських журналістів» і Громадська спілка «Самоврядна перша аграрна спілка» відзначили спеціальним дипломом та премією (в розмірі 2019 грн) імені Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облради та облдержадміністрації Бориса Клімчука «За розбудову Волині» в інформаційній сфері. Зокрема, Костянтина Анатолійовича нагороджено за активну участь в організації міжнародних турнірів із футзалу серед журналістів України, Литви, Білорусі та Польщі, котрі щороку проводяться в м. Луцьку на честь Бориса Петровича. Нагороду, за погодженням із родиною Бориса Клімчука, вручив від імені виконавчої дирекції ГС «СПАС» (голова правління – Володимир Кучера, виконавчий директор – Володимир Мельникович) Микола Борисюк.

Відтак, День журналіста на Волині виявився багатим на гуманітарні акції загальнодержавного рівня.

Наш кор.

На фото Ольги КОНОНЧУК: Святослав Пирожко вручає нагороду Ользі Яцюк, поруч із якою – Максим Яцюк; Володимир Данилюк, Микола Борисюк і Костянтин Лоцман під час вручення премії імені Бориса Клімчука «За розбудову Волині» в інформаційній сфері.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%