Бедрія «взяли на бедро»

Бедрія «взяли на бедро»

Президент Володимир Зеленський 10 червня підписав Указ про звільнення генерал-майора Василя Бедрія з посади начальника управління Служби безпеки в Рівненській області.


Указ має №355 від 10 червня 2019 р.:

«Звільнити Бедрія Василя Васильовича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області».

Слід зазначити, що Володимир Зеленський після намагання звільнити голову СБУ, генерала армії України Василя Грицака та його заступників в центральному апараті взявся і за заміну керівників обласних управлінь, минулого тижня почавши з Київщини, де відправлено у відставку Олега Валендюка, який родом із прокурорського середовища.

Нині настала черга і генерал-майора Василя Бедрія з Рівненщини, якого на посаду призначав Президент Петро Порошенко ще в жовтні 2015 р.

Щодо УСБУ у Волинській області, то після Майдану в 2014 р. його повторно очолив генерал-майор Володимир Мельникович. Щоправда, 8 листопада того ж року Президент Петро Порошенко звільнив його з посади. З квітня 2015 р. УСБУ у Волинській області очолює генерал-майор Петро Фелонюк, до якого претензій новообраного глави держави, схоже, немає.

«За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Розпорядження Президента України від 22 листопада 2014 року № 1262 «Деякі питання організації проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 5 грудня 2014 року № 174 «Про заходи щодо виконання Розпорядження Президента України від 22 листопада 2014 року № 1262 «Деякі питання організації проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» встановлено, щодо Фелонюка Юрія Васильовича, начальника Управління Служби безпеки України у Волинській області, не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», – така інформація недавно з’явилася на офіційному Веб-порталі Президента України.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Четверта влада»: рівненський генерал СБУ Василь Бердрій.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%