Славний ювілей тренера

Славний ювілей тренера Сьогодні, 10 червня, друзі, колеги і вихованці вітали із семидесятирічним ювілеєм старшого тренера відділення легкої атлетики Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи В’ячеслава Матвійовича Киричука.

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, Відмінник народної освіти Вячеслав Матвійович за сорок чотири роки роботи у Волинській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі підготував чимало відомих спортсменів, які гідно захищали спортивну честь Волині і України.

Вячеслав Киричук з гордістю згадує чемпіонку СССР Аллу Смоляк, срібну призерку союзного чемпіонату, чемпіонку України Ольгу Ковальську. Серед його вихованців  - неодноразові переможці та призери чемпіонатів України, різноманітних всеукраїнських, міжнародних змагань і турнірів з легкої атлетики Сергій Костюк, Дмитро Фрейдін, Борис Грицаєв, Дмитро Піддубний, Іван Тутейко та багато інших.

З 2009 року він активно співпрацює з регіональним центром «Інваспорт». Його учень Дмитро Вишинський уже чотири роки представляє Волинь на престижних змаганнях з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. У 2015 році здібний вихованець Вячеслава Матвійовича на Чемпіонаті України став срібним призером з бігу на 100 метрів, виборов золоту нагороду в естафеті 4х100 метрів та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Вершиною співпраці тренера і спортсмена стала участь Дмитра Вишинського у Дефлімпійських іграх, що відбулися торік у турецькому місті Самсун. Дмитро став чемпіоном з бігу на коронній стометрівці та срібним призером в естафеті 4х100 метрів і на двохсот метровій дистанції.

За багаторічну плідну тренерську роботу і підготовку спортсменів високого класу Вячеслав Киричук нагогроджений орденом «За мужність» III ст.

«Воллинська газета» долучається до вітань і бажає ювіляру міцного здоров’я і творчої наснаги. Тим паче, що колись нинішній головний редактор видання Володимир Данилюк під проводом Вячеслава Матвійовича займався легкою атлетикою (біг на середні дистанції)!

ВасильКУЗЬМЕНКО.

На фото автора: ювіляра вітає перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%