День батька

День батька

У 2019 р. до переліку державних свят України приєдналося ще одне – День батька. Відповідно до законодавства свято татусів відзначатиметься у третю неділю червня кожного року. Цьогоріч цей день випадає на 16 червня.

Сьогодні День батька святкують у близько 40 країнах світу, таких як: США, Канада, Південна Африканська Республіка (ПАР), Японія, Франція, Швейцарія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії.

Символом свята є троянда. У США ці квіти носять біля серця. Червоні троянди чіпляють, якщо батько живий, а білі, якщо він покинув наш світ. У багатьох державах влаштовуються всілякі заходи і виділяються кошти, які направляють на підтримку незабезпечених батьків-одинаків.

У Луцьку з нагоди святкування Дня батька Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг» організовує веселі розваги. У цей день заплановане 2-годинне дійство для усіх діток, яке проведуть на другому поверсі РЦ «Промінь». На учасників заходу чекають безкоштовні майстер-класи, запальна анімаційна програма, глітерні тату або фейс-арт для діток та їх татусів, тематична фотозона та багато цікавих і приємних сюрпризів.

Початок дійства о 15.00.

Наш кор.

Фото Ольги КОНОНЧУК: коли два покоління разом.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%