Євреї судяться з поліцією за землю

Євреї судяться з поліцією за землю

Американський комітет євреїв незадоволений тим, що слідчий поліції у Ковелі закрив кримінальне провадження по резонансній справі.

Директор представництва Американського «Об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу», житель міста Львова Мейлах Шейхет подав до суду скаргу на постанову слідчого Ковельського відділу поліції Олександра Нивчика про закриття кримінального провадження № 12018030110001870, яке внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 21 серпня 2018 року. Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, - повідомляє kowel.rayon.in.ua.

30 травня 2019 року заявник звернувся до слідчого судді Петра Бойчука з клопотанням про розгляд даної скарги в режимі відеоконференції, проведення якої просить доручити Львівському окружному адміністративному суду в зв’язку із значною віддаленістю його місця проживання до Ковеля.

Суд задовольнив клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, яка відбудеться 12 червня о 14 годині 30 хвилин.

В ухвалі не сказано, що саме розслідував слідчий поліції, але мова йде, очевидно, про земельну ділянку в селі Тойкут Ковельського району. До Другої світової війни – єврейське містечко Несухоїжі. Тут знаходиться місце давніх поховань і масових розстрілів, яке є пам’яткою історико-культурної спадщини, однак влада передала землю в комерційне використування.

Господарський суд Волинської області, до якого ще торік звернулося із позовом представництво єврейської громади в США, своїм рішенням від 4 січня 2019 року (справа № 903/615/18) визнав недійсними розпорядження голови Ковельської районної державної адміністрації від 14 липня 2017 р. № 221 та договір оренди земельної ділянки (кадастровий номер № 0722182800:06:002:0657) між Ковельською райдержадміністрацією та  виробничо-комерційним приватним підприємством «Агропромтехцентр» з Нововолинська і скасував державну реєстрацію права користування цією ділянкою.

Наш кор.

Фото з сайту kowel.rayon.in.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%