На Волині затримали злочинця, якого розшукував Інтерпол

На Волині затримали злочинця, якого розшукував Інтерпол

Прикордонники Луцького загону в пункті пропуску «Пулемець» виявили особу, яка за вчинення злочинних дій знаходиться у міжнародному розшуку.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

Так, під час здійснення прикордонного контролю автомобіля «TOYOTA LAND-CRUISER», що рухався на в’їзд в Україну, на одного з пасажирів позашляховика відбулось спрацювання бази даних «Інтерпол», відповідно до якої громадянин сусідньої Білорусі перебуває в міжнародному розшуку за скоєння низки кримінального правопорушень.

Отримавши підтвердження від співробітників столичного Укрбюро Інтерполу про розшук чоловіка з метою арешту, прикордонники провели заходи щодо затримання злочинця та забезпечили його охорону. В ході подальшого з’ясування обставин було встановлено, що 40-річний іноземець розшукується на території Польщі за трьома статтями кримінального закону республіки, які порушив у 2012 році. 

Наразі злочинця встановленим порядком передано співробітникам Національної поліції у Волинській області. В подальшому на нього чекає екстрадиція для притягнення до кримінальної відповідальності.

Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%