Візит митрополит Анейського Макарія до Луцька

Візит митрополит Анейського Макарія до Луцька Учора,15 червня, високопреосвященний уперше приїхав у Луцьк і зустрівся з владикою Михаїлом. У Троїцьку поминальну суботу вони відвідали міське кладовще біля села Гаразджа і відправили заупокійну літію по воїнах, які загинули за Україну. З ними молилися: протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак, інші військові священики, а також настоятель цвинтарного храму Воскресіння Христового священник ЯрославЧеренюк.

Про це повідомляють на сайті Волинської Єпархії.

Увечері архієреї відслужили святкову всенічну у Свято-Троїцькому соборі обласного центру, після якої звернулися до вірних із вітальними словами.

У День Святої Трійці, митрополит Макарій відвідав жидичинський монастир, правив Божественну Літургію, зустрівся із волинським чернецтвом. а пізніше в Луцьку прочитає лекцію для викладачів і студентів ВПБА. У понеділок високий гість очолить урочисте Богослужіння престольного празника в соборі.

Довідково: митрополит Анейський Макарій (у миру — Павлос Павлідіс) народився 24 вересня 1937 року в Янниці ( Греція). У 1963 році митрополитом Філадельфійським Яковом (Дзанаварисом) висвячений у сан ієромонаха. У 1964 році прийнятий в клір Фіатирської єпархії Константинопольського Патріархату з центром у Лондоні, де служив до січня 1969 року. Пізніше проходив служіння в Австралійській архієпископії в Мельбурні. З 6 грудня 1969 року служив у клірі Німецької митрополії Константинопольського Патріархату в Бонні. 3 листопада 1985 року був висвячений у сан титулярного єпископа Лампсакийського, вікарія Швейцарської митрополії Константинопольського Патріархату. Є ректором освітнього центру Константинопольського Патріархату в Шамбезі.
Наш кор.

Фото з сайту Волинської Єпархії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%