Успіх волинських атлетів

Успіх волинських атлетів У Мінську завершилися ІІ Європейські ігри. Серед 50 команд-учасників була і Україна. За підсумками медального заліку наші атлети вибороли 51 нагороду: 16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових медалей і посіли третє призове місце у загальнокомандній таблиці.

Про це повідомляє прес-служба відділу питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

Серед 198 спортсменів збірної команди України, що взяли участь у змаганнях були і волиняни, які отримали найвищі нагороди.

Зокрема, Данило Даниленко виборов дві золоті медалі у складі збірної команди України із легкої атлетики, в командному заліку у змішаній естафеті 4×400 та золото в особистому, на цій же дистанції.

Євген Гуцол – виборов дві золоті медалі, в складі збірної команди України з легкої атлетики в командному заліку комбінованої естафети-переслідування та в особистому заліку цієї ж естафети.

Марія Повх – перемога у байдарці-двійці на дистанції 200 м.

Юрій Вандюк та Андрій Рибачок здобули срібло у веслуванні на каное-двійці, дистанція 1000 метрів.

Тетяна Коб посіла п’яте місце серед боксерів у ваговій категорії 51 кг.