У Самари цікаво приїжджати

У Самари цікаво приїжджати

Село Самари – на кордоні з Білорусією. Тут чудова природа. То ж, незважаючи на червневу спеку, на черговий День передплатника їхали сюди із задоволенням. Щирість та сердечна доброта тутешніх людей просто підкупляє. Завжди з неабиякою приємністю зустрічаємося і зі великим шанувальником «Волинської газети» та вірним нашим другом Петром Шинкаруком.

Клопотів у Петра Калістратовича – хоч відбавляй. Бізнесові справи повсякчас кличуть у дорогу. То треба подивитися, як працюють сушарки, які на значній віддалі від домівки, то зустрітися з партнерами та узгодити всі фінансові нюанси, а ще перевірити якість товару, перш, ніж відправити його споживачам. Цьогоріч уперше попробували сушити суницю. Смак, треба зізнатися, заворожує. Такий товар брали б охоче не тільки гурмани. Але заковика в іншому. Процедура сушіння цієї ягоди дуже затратна. Як, мовиться, шкірка вичинки не варта.
Та, коли на порядок денний постає питання громадського характеру, депутат Самарівської об’єднаної територіальної громади Петро Шинкарук власні справи відкладає на другий план. Ось лише два характерні приклади, які свідчать про активну життєву позицію громадського обранця, його небайдужість до різноманітних побутових питань того чи іншого населеного пункту. Петро Калістратович з усіх сил забив у дзвони, коли над місцевою дільничною лікарнею нависла загроза закриття. Зателефонував і в редакцію нашого тижневика. На зустріч з журналістами запросив не тільки медиків, а й активістів села, очільника місцевої громади Миколу Маргеса. У результаті такого здвигу лікарня працює в звичному режимі.
Подібна участь чекала і школу с. Межисить. І знову Петро Шинкарук, на увагу якого постійно чекають, окрім дружини Наталії, донька і два братики-солдатики, став на захист і педагогів, і учнів та їх батьків. Він стукав в усі двері, оббивав пороги різних чиновницьких кабінетів, але зрештою досяг позитивного результату, у чому його знову-таки підтримала «Волинська газета». Прикметно, що любов у даному випадку взаємна. Петро Калістратович повсякчас активно пропагує наше видання серед своїх земляків, які його і поважають, і шанують та постійно радяться з багатьох наспілих проблем.
Нам приємно, що в даному випадку свого односельця підтримують і місцеві поштарі в особі начальника місцевого відділення Оксани Шинкарук, листонош Лариси Поліводи та Оксани Штик. Особлива наша вдячність ще одній поштарці Тетяні Шинкарук. У свій час Тетяна Василівна виконувала обов’язки начальника відділення. Але, незважаючи на статуси та службові обов’язки, і тоді, і нині вона найзавзятіше пропагувала нашу газету. Висловилася дуже коротко і просто: «У вас є що прочитати. Ви пишете про те, що людям болить, вболіваєте за них. Тож маємо таке видання підтримувати». Зізнаємося, що це для душі краще будь-якого бальзаму! Підопічні Сергія Остапчука (начальник Камінь-Каширського вузла зв’язку) знають свою справу і роблять її професійно. Тож Сергію Омеляновичу лишається тільки гордитися такими кадрами і ростити їх у більшій кількості. Від нас за це треба тільки дякувати, що й робимо даною публікацією. Сподіваємося, що про такі приємні моменти нашої співпраці нам доведеться писати частіше. Тепер відносно самої передплати. Того дня до рядів наших шанувальників приєднався заступник голови Самарівської об’єднаної територіальної громади Віталій Тарасюк, який пообіцяв активно співпрацювати з «Волинською газетою», та директор школи с. Залухів Сергій Васильович Лукашик, звідки родом голова Волинського апеляційного суду Петро Філюк. Це, направду порадувало!
Ще один передплатник – Анатолій Петручик, коли запропонували вибирати подарук на власний розсуд, довго не вагався – до вподоби припав будильник. Тож тепер не тільки читатиме цікаве видання, а й звірятиме час зі щасливою ходою українського суспільства, що прагне жити за європейськими цінностями. Тривалий час Анатолій Адамович працював у місцевому господарстві, згодом художнім керівником будинку культури. Зі своєю судженою Галиною Трохимівною нажили і виростили четверо дітей: Богдана, Юлію, Ірину та Софію. Перші двоє вже одружені. Менші ще школярі. Донька, яка працює в сусідніх Язавнях вихователькою в дитячому освітньому закладі, обдарувала двома онуками – Матвійком та Валерією. Краще зводити кінці з кінцями подружжю допомагає домашня господарка, де є і свині, і кури, а змістовніше проводити вільний час віднині допомагатиме і «Волинська газета». Щасти вам, наші милі друзі! До вас завжди цікаво приїжджати.
Цього дня наш позаштатний кореспондент Геннадій Сарапін провів день передплатника «Волинської газети» і на центральному відділенні смт Ратне, де нас гостинно зустрічали місцеві поштарі на чолі зі своїм начальником Людмилою Касянчук. 

Сергій ЦЮРИЦЬ. 
Володимир ПРИХОДЬКО.

На фото Віктора РАЙОВА: Анатолій Петручик з редакційним подарунком; листоноша Самарівського поштового відділення Тетяна Шинкарук із заступником голови місцевої ОТГ Віталієм Тарасюком.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%