За «аромати» взялася поліція

За «аромати» взялася поліція

Слідчі Луцького відділу поліції за повідомленнями про забруднення атмосферного повітря в обласному центрі Волині відкрили кримінальне провадження.

Про це інформує прес-служба ГУНП у Волинській області.

«Під час моніторингу мережі Інтернет поліцейські відстежили ряд повідомлень про те, що протягом травня-червня цього року невідомі особи здійснюють забруднення та зміну природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля речовинами, відходами та іншими матеріалами промислового виробництва.

Йдеться про злив забруднюючих речовин, відходів та інших матеріалів в каналізаційну міську мережу та поля фільтрації одного із місцевих підприємств, що створює небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля Луцька й наближених до нього населених пунктів», - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Окрім цього, за дорученням Луцької місцевої прокуратури, слідчі поліції проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 239 (забруднення земель) Кримінального кодексу України. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено Луцькою місцевою прокуратурою за повідомленнями про забруднення земель, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля. Йдеться, зокрема, про порушення спеціальних норм і правил та здійснення зливів забруднюючих та шкідливих речовин, відходів на поля фільтрації та міську каналізаційну мережу.

Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування з метою встановлення всіх обставин кримінальних правопорушень та притягнення винуватців до відповідальності.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%