Взаємопідтримка. Але не для всіх...

Взаємопідтримка. Але не для всіх...

У Волинській області троє кандидатів-атовців заявили про підтримку один одного. Іншим учасникам бойових дій або не пропонували, або ті відмовилися долучатися до цього тріо.


«Зі спільним брифінгом виступили кандидати-мажоритарники по округу №22 Павло Данильчук («Громадянська позиція»), по округу №20 Вадим Ваврищук (самовисування) та волинянин-«списочник» Олександр Кралюк (№12 у списку «Громадянської позиції»). Усі вказані кандидати є учасниками бойових дій, тож вони засвідчили підтримку один одному та закликали опонентів  «не лити бруд» на кандидатів-атовців, а виборців – не продавати голоси», – зазначається в прес-релізі, який поширила Катерина Шарпата, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Волинській області.

«Нас сьогодні об’єднує військове побратимство, ми хочемо закликати всіх учасників бойових дій підтримати кандидатів у народні депутати, які є учасниками бойових дій. Другий заклик – що ми підтримуємо один одного, незалежно хто від якої політичної партії чи є самовисуванцем. І третє – закликаємо наших політичних ворогів олігархів не лити бруд і не займатися антиагітацією проти учасників бойових дій. Бо ми маємо свою ідею і можемо гідно на це відповісти», – зазначив на тому брифінгу депутат Луцької міськради від «Народного контролю» Павло Данильчук.

Слід зазначити, що цими трьома кандидатами в народні депутати число реальних учасників бойових дій не лише в добровольчих формуваннях, але й у лавах регулярної армії, далеко не обмежується. В усякому випадку, кандидат у народні депутати по Ковельському округу №21, висуванець партії «Слуга народу» Андрій Лев лише напередодні виборів повернувся з передової на рідну Волинь, а зараз перебуває у львівському госпіталі.

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: Андрій Лев на передовій лінії фронту російсько-української війни.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 4.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 4.2%
Банкет під час чуми (16) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 4.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (4) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%