Шуст хоче в еліту

Шуст хоче в еліту

Колишній воротар луцької «Волині» посилив склад одного з конкурентів у боротьбі за повернення в УПЛ.


Воротар Богдан Шуст, який у 2015-2016 рр. грав за луцьку «Волинь», а потім пішов у полтавську «Ворсклу» до екс-капітана нашої команди Василя Сачка, з нового сезону поповнить «Інгулець» (Петрове), клуб Першої ліги, який сенсаційно пробився в фінал Кубка України та отримав право грати в Лізі УЄФА. Ні для кого не секрет, що ця команда на нинішній сезон поставила амбіційне завдання: отримати путівку в УПЛ. Тому такі майстри, як Богдан Шуст, клубові якраз і потрібні.

А як він потрапив до ФК «Інгулець»?

«Був знайомий з Олександром Поворознюком, знаю що це надзвичайно амбітна людина.  Дуже приємно вразила конструктивна розмова з Сергієм Лавриненком. Якщо говорити про гравців, тривалий час товаришую з Максимом Ковальовим. Саме Максим мені розповів про колектив. Коли приїхав в Петрове, переконався у тому, що це надзвичайно амбітний проект. У «Інгульці» хороший мікроклімат всередині колективу. На тренуваннях всі усміхнені, завжди викладаються по максимуму, тренерський штаб з повагою ставиться до футболістів. Також необхідно відзначити адміністративний штаб клубу. Мені приємно знаходитися у цій команді».

Щодо кумирів, то 33-річний екс-лучанин зізнався:

«У дитинстві не надто цікавився футболом, тому у мене не було кумирів. Коли почав займатися футболом, більше часу приділяв перегляду матчів. Серед українських голкіперів можу виділити Олександра Шовковського, який і на сьогоднішній день залишається найкращим. Олександр професіонал своєї справи. З європейських воротарів завжди подобався Петер Шмейхель. Взагалі, сьогодні є багато висококласних голкіперів, у яких можна повчитися».

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ПФЛ: Богдан Шуст.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%