Непримиренні суперники розійшлися... миром

«Зелено-білі» провели свій шостий товариський матч напередодні нового сезону 2019/2020. Цього разу їхнім суперником стала луцька «Волинь». На відміну від попереднього офіційного матчу, де галичанам допоміг отримати путівку в УПЛ запорізький суддя, в рівному поєдинку сильнішого виявити не вдалося.

«На перший тайм карпатівці з’явилися у такому складі: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Вербний, Кльоц, Мохамед, Карпенко та два гравці на перегляді.

Гра розпочалася на зустрічних курсах. При цьому обидві команди створювали достатньо гольових моментів. Все ж «зелено-білі» були ближчими до того аби відкрити рахунок. Шанс вивести свою команду вперед був у Дмитра Кльоца. Карпатівець взявся виконувати штрафний, однак на заваді стала стінка лучан. «Карпати» трохи більше контролювали м’яча, проводячи позиційні атаки. Натомість, волиняни намагалися надійно оборонятися й швидко переходити в контратаки. Проте жодна із стратегій опонентів не виявилася виграшною. Тож, на перерву команди пішли так і не відкривши рахунок.

На другий тайм «зелено-білі» вийшли в такому складі: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Слива, Вербний, Кльоц, Карпенко та три гравці на перегляді.

Протягом другого тайму на поле виходили: Ременюк, Кудрик, Лях, Рудюк.

По перерві хід гри не змінився – обидві команди намагалися створити небезпечні моменти поблизу воріт опонента. Карпатівці впевнено почали нав’язувати свою гру. Одна зі швидких комбінацій на лівому фланзі завершилася ударом Вербного у дальній кут, але цього разу добре зіграв голкіпер лучан, парирувавши удар. Впродовж наступних 10-ти хвилин волиняни поєдинку постійно створювали напругу біля володінь Кудрика, але до небезпечних моментів справа не доходила. Тож, у практично рівному поєдинку фінальний свисток арбітра зафіксував цілком закономірний результат – 0:0», – написав Інформаційний центр ФК «Карпати».

У той же час пре-служба нашого клубу додала нових деталей:

«Весь матч відзначився фактично рівною грою, яка запам’яталася навіть більше боротьбою на кожному клаптику поля, аніж великою кількістю гольових можливостей – арбітру не раз доводилося зупиняти гру свистками та виймати з кишені жовту картку. Найкращий момент у «Волині» в першому таймі був у Дениса Кожанова, який не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером «Карпат». А під завісу матчу в схожій ситуації міг забивати у ворота львів’ян новобранець Назар Мельничук. Утім, фінальний свисток арбітра сигналізував про безгольову нічию в контрольному західноукраїнському дербі.

Склад «Волині»: Неділько (ФНП), ФНП (ФНП), Горопевшек, Болденков, Цюпа (Ульянов), Климець (Мельничук), Курко (ФНП), Бартулович (Неплях), Кожанов (Сімінін), Хагназарі (Рябов), ФНП (Волошинович)».

Слід зазначити, що абревіатура ФНП означає «футболіст на перегляді».

Лучани готуються до нового сезону на Закарпатті, де в попередньому спарингу несподівано програли однойменній команді 0:1.

Нагадаємо, 9 червня на луцькому «Авангарді» відбувся повторний поєдинок між «Волинню» та «Карпатами» за вихід у УПЛ. Попередня гра у Львові завершилася 0:0, а тому лучан влаштовувала перемога з будь-яким рахунком, тоді як гостям була комфортною і результативна нічия. «Карпати» першими відкрили рахунок, але згодом «Волинь» відігралася. За рахунку 1:1 господарі втратили кіль ка гольових моментів, потім суддя Максим Козиряцький вилучив капітана лучан Сергія Сімініна, а згодом – призначив у ворота «Волині» сумнівний пенальті. За рахунку 1:2 підопічні Андрія Тлумака продовжували атакувати, але прогавили контратаку – 1:3. А далі не втримали нерви в луцьких ультрас, які після постійних провокацій судді та львівських вандалів, що палили трибуни та хуліганили з поліцією, вибігли на поле... Максим Козиряцький та решта суддів просто втекли в підтрибунне приміщення стадіону. Мат так і не дограли, а згодом ФФУ покарала луцький клуб та його головного тренера і фінансово, і дисциплінарно.

Таким чином, «Карпати» залишилися в УПЛ, а «Волинь» – у Першій лізі.

Наш кор.

На фото Інформаційного центру ФК «Карпати»: епізод нового протистояння між галичанами і волинянами.