Дідові «цяцьки» вбили двох онуків...

Дідові «цяцьки» вбили двох онуків...

13 липня приблизно о 12:00 поліцейським надійшло від медиків, що у смт Смига Дубенського р-ну сусідньої Рівненщини вони констатували смерть 13-річного хлопчика та 11-річної дівчинки внаслідок вибуху.


Поліцейські встановили, що вибух трапився у літній кухні 59-річного жителя Смиги, дідуся дітей, які зайшли у гості, доки його не було вдома.

«Поліцейські з'ясували, що чоловік збирав різний металобрухт, раніше притягався до відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, вибуховими речовинами та боєприпасами. Після вчорашнього випадку 59-річний  чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання», – деталізували колеги з порталу «Рівне Вечірнє»..

Як повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції Рівненської області, за фактом умисного вбивства двох і більше осіб, а також за фактом незаконного поводження з вибуховими речовинами та боєприпасами слідчі Дубенського відділу поліції розпочали досудове розслідування за пунктом першим частини 2 статті 115 та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

«Слідчо-оперативна група Дубенського відділу поліції та області, працівники вибухо-технічного відділу ГУНП, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прокуратури провели огляд місця події та вилучили інші вибухонебезпечні предмети. Вибухотехніки знайшли ще три подібних саморобних пристрої у різних приміщеннях господарства. У подальшому їх будуть знешкоджувати. 15 липня поліцейські продовжили роботу разом із піротехніками ГУ ДСНС. Біля будинку виставлений наряд поліції для охорони місця події. 59-річний чоловік співпрацює з поліцейськими та розповідає, де і що лежить», – зазначається в звіті поліцейських.

У той же час у соцмережах нагадують: 59-річний «колекціонер» вибохонебезхпечних предметів тричі затримувався за незаконне зберігання боєприпасів, але поліція, прокурори та судді щоразу його відпускали на волю.

Де він міг узяти різні гранати, міни та снаряди? Відомо, що в червні 1941 р. у тутешніх місцях відбувалися запекклі танкові бої між РККА і вермахтом. Ця битва вважається набйільшою на початковому етапі Другої світової війни. і перемогу в ній здобули німці. Проте в землі й досі залишилося чимало небезпечного заліза...

У сім’ї загиблих дітей батьки виховують ще 15-річну доньку.

Наш кор.

На фото прес-служби ГУ Нацполіції Рівненщини: виявлені вибухонебезпечні предмети в садибі діда, які стали причиною загибелі двох онуків.
 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%