УЛуцькому НТУ вручили дипломи випускникам-бакалаврам

УЛуцькому НТУ вручили дипломи випускникам-бакалаврам

1137 випускників-бакалаврів Луцького національного технічного університету отримали омріяні дипломи, 137 з яких – червоні. Урочистості традиційно розпочалися зі спільного виконання Державного Гімну України.«Вручення дипломів – неповторне свято у житті кожного випускника. Протягом років навчання в університеті ви наполегливо йшли до своєї мети, здобуваючи омріяний фах, будуючи плани на майбутнє, визначаючись із шляхом власної долі. Сьогодні ви є професіоналами своєї справи, цілеспрямовані фахівці, котрі впевнено крокують дорогою успіху і з гордістю несуть звання випускника Луцького НТУ», - зазначили ведучі свята.

Потому із вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук, зазначивши, що у ЗВО  є взаємодія між технічними, гуманітарними та економічними напрямками, а відтак його студенти мають прекрасну можливість бути дотичними до виробничого майданчика, промислових підприємств та провідних бізнес-структур регіону. До сьогодні здобувачі освіти пройшли випробування і довели свою успішність і конкурентність, а отже з гідністю несуть звання випускника, - інформє прес-служба університету.

«Настав довгоочікуваний день для тих, хто має честь сьогодні одягнути мантію, тримати в руках диплом і доводити насамперед собі, своїм батькам та країні, що вони – успішні. Сьогодні справді ваш день, сьогодні – ваше свято. Дуже тішить те, що левова частка випускників – студенти, які не лише з честю пройшли випробування у навчанні та практичній підготовці, але й отримали червоні дипломи. Я хочу вам подякувати за те, що ви були наполегливими, терплячими, рішучими і здобули впевнену перемогу, яку сьогодні святкуєте», - наголосив Петро Савчук.

Крім того, ректор подякував за плідну працю професорсько-викладацькому складу, усім працівникам  Луцького НТУ, партнерам, які завжди долучаються до підготовки молодих фахівців.з вітальною адресою виступив директор Луцького міського центру зайнятості та випускник Луцького НТУ Роман Романюк: «Не так давно я сам стояв на вашому місці і теж було трепетно, була особлива мить, адже це – певний фініш. Але я вам хочу побажати ставити максимальні цілі, адже вам лишився лише один крок – закріпити ваші знання у магістратурі і реалізовувати себе у житті. Знайдіть себе! Я щиро бажаю вам, аби ви себе творили і досягали максимального».

Насамкінець, молодь на чолі із ректором Луцького НТУ взяли участь у святковому танцювальному флешмобі та спільно підкинули угору свої академічні шапки.

 

Наш кор.

 Фото з сайту Луцького НТУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%