Сторінками минулого 18.07.2019

Сторінками минулого 18.07.2019

30 років тому
НРУ, УГС і КПСС
«Постановою бюро Волинського обкому КПУ від 10 липня 1989 р. «Про подальше укріплення партійно-політичної роботи з самодіяльними формуваннями та протидії екстремістським антисоціалістичним елементам» визначено, що державна реєстрація осередків Руху в органах місцевої влади можлива лише після прийняття ними програмних документів НРУ і за умови, що вони будуть відповідати рішенням XXVII з’їзду КПСС, XIX партконференції, рішуче відмежуються від діяльності Української Гельсінської спілки та інших подібних організацій екстремістського напрямку… Важливо взяти до уваги, що деякі сили незрілих елементів створюють нездоровий ажіотаж довкола тимчасових труднощів і… роблять спроби пропагувати націоналістичну символіку».
(З книги Андрія Бондарчука «Хроніка волинського камікадзе», 2012 р.).

20 років тому
18 дітей
«За особистий внесок у виховання 18 дітей, створення умов для здорового і всебічного їхнього розвитку, активне сприяння реалізації Національної програми Національного фонду захисту матерів і дітей «Україна – дітям» Указом Президента України Леоніда Кучми жителька с. Карпилівка Ківерцівського р-ну Софія Фень удостоєна ордена Княгині Ольги ІІІ ст.».
(«Досвітня Зоря», 1999 р.).

5 років тому
Гунчик – губернатор
«Призначення головою облдержадміністрації Володимира Гунчика не стало несподіванкою для волинян. Навесні під час прес-конференції в м. Луцьку Петро Порошенко чітко зазначив: «У мене є Володимир Гунчик, людина, яку я знаю 20 років і якій довіряю. Кого мені ще треба?»… Відтак, 24 липня 2014 р. Президент України підписав Указ №615/2014 про звільнення з посади голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта і Указ №616/2014 про призначення на неї директора ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» Володимира Гунчика, який під час представлення за участі Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка заявив: «Одна людина сама не зможе зробити нічого. Потрібна підтримка громади.  Потрібно бути відкритим і відвертим перед усією громадою. Тому другим завданням бачу відкритість влади»…
(«Волинська газета», 2014 р.).
На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: Володимир Гунчик на посаді голови облдержадміністрації, з якої був звільнений Петром Порошенком 23 березня 2018 р.

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.8%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (11) - 21.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 58.8%
Мене це не стосується. (0) - 0%