Гори, гори ясно?

Гори, гори ясно?

Чому «червоний півень» клює там, де на нього не зважають?

У той час, коли пожежники не втомлюються пояснювати громадянам правила поводження з вогнем, напередодні жнив в багатьох куточках області місцева влада та керівники агроформувань ставляться до елементарних правил безпеки абияк.
Зокрема, в с. Доросині Рожищенського р-ну прямісінько в дворі місцевої сільради стоїть під відкритим небом старий пожежний автомобіль. Що техніка в аварійному стані, свідчить навіть відсутність бензобака, а також колеса, які спустили повітря і буквально вросли в землю. Зрозуміло, що цей червонобокий автомобіль у випадку виникнення пожежі нікому не допоможе...
А тим часом з метою запобігання пожежам та травмуванню громадян у разі виявлення невідомих предметів, недотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та побуті співробітники УДНС у Волинській області продовжують копітку роз’яснювальну і профілактичну роботу. Зокрема, особовий склад 16-ї ДПРЧ   спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели профілактичні заходи у житловому секторі смт Стара Вижівка.
«Спілкуючись з місцевими жителями, працівники служби ДСНС нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, а також дії при знаходженні підозрілих предметів, не оминули тему заборони спалювання пожнивних залишків, сухої рослинності у полях поблизу торф’яників та лісових насаджень і вручили листівки з правилами безпеки життєдіяльності», – зазначається в повідомленні прес-служби УДСНС області.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора і прес-служби УДСНС області: колеса пожежного автомобіля вросли в землю; ця техніка в с. Доросині подолати вогонь не здатна; співробітники УДСНС спілкуються з волинянами щодо правил пожежної безпеки.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%