Гроші - під контролем

Гроші - під контролем

Прокуратура Волині попередила незаконне використання бюджетних коштів на суму понад 3 млн грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Прокуратура області надає пріоритетного значення захисту інтересів держави у бюджетній сфері, оскільки лише за умови дотримання усіма учасниками господарських правовідносин вимог законодавства та своєчасного поновлення порушених державних інтересів забезпечуватиметься ефективне функціонування усієї бюджетної системи.

Так, за результатами опрацювання інформації, оприлюдненої на офіційному веб-порталі електронної системи публічних закупівель «ПроЗорро» прокурори виявили факт безпідставного застосування Волинською обласною клінічною лікарнею переговорної процедури закупівлі та, як наслідок, неправомірного укладення у квітні 2019 року договору із приватним підприємцем на придбання твердого палива вартістю 3 080 000 гривень.

Зважаючи на порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», регіональна прокуратура у травні 2019 року оскаржила цю процедуру закупівлі та укладений за її результатами договір у судовому порядку.

Під час судового розгляду відповідачами по справі укладено додаткову угоду про розірвання договору, поставка товарів за яким та їх оплата не здійснювалися.

Із врахуванням цього, ухвалою Господарського суду Волинської області провадження  у справі за позовом прокурора закрито.

Завдяки принциповій позиції та своєчасному реагуванню прокуратури області вдалося попередити незаконне використання бюджетних коштів на суму понад 3 млн гривень.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%