Нездатні – у відставку!

Нездатні – у відставку!

Через нерозкриття вбивства журналіста Павла Шеремета міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко та голова Нацполіції Сергій Князєв мають піти у відставку. Цього вимагає колектив «Української правди», з яким до моменту вбивства в центрі м. Києва працював опозиційний білоруський та російський журналіст Павєл Шеремет.


Останній публічний звіт із приводу вбивства Павла Шеремета мав місце на прес-конференції  глави МВС, яка відбулася ще у лютому 2017 р. Після того – мовчок, хоча організація теракту в центрі Києва, коли внаслідок підриву автомобіля загинув Павєл Шеремет – справа, яку обіцяло тримати на контролі та успішно розслідувати і минуле керівництво держави в особі Петра Порошенка, і СБУ під проводом Василя Грицака, і очільники ГПУ Юрій Луценко та МВС Арсен Аваков.

«Документальний фільм-розслідування «Слідства. Інфо» виявив купу помилок у роботі слідства. Завдяки нашим колегам, а не роботі слідчих, ми змогли дізнатися невідомі обставини вбивства Павла Шеремета. Нацполіції та Генпрокуратурі не залишалося нічого іншого, як визнати ці помилки. Прикро, що відповідальності за них так ніхто й не поніс», –  зазначено у зверненні.

«Ми вимагаємо політичної відповідальності для керівників правоохоронних органів, які так і не змогли дати відповіді на запитання «Хто вбив Павла?». Ми наголошуємо, що Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Генеральний прокурор Юрій Луценко та голова Національної поліції Сергій Князєв через нерозкриття вбивства відомого журналіста мають піти у відставку... Cподіваємося, що парламент IX скликання підтримає цей запит суспільства на встановлення справедливості, – йдеться у заяві. – Також ми вимагаємо від Президента Володимира Зеленського сформувати робочу групу з представників правоохоронних органів, яка б могла прозвітувати перед суспільством про те, що було зроблено у розслідуванні цієї справи за останні три роки, а також дати новий імпульс розкриттю цього злочину ... Сподіваємося, що розкриття вбивства Шеремета є справою честі для України і для нового президента також», – зазначають автори заяви.  

Зрозуміло, що ставленики минулої влади Юрій Луценко і Арсен Аваков і в відставку після цього не пішли, і взагалі ніяк не прокоментували нездатність правоохоронних органів розслідувати резонансні вбивства.

Натомість Президент України Володимир Зеленський уже відреагував. 20 липня він повідомив: 

«23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів». 

Він додав, що розкриття вбивства Павла Шеремета «попередній президент та правоохоронні органи називали «справою честі».

Наш кор.

На фото Агенції УНІАН: на місці вибуху автомобіля і вбивства Павла Шеремета, 20 липня 2016 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%