До захисту Батьківщини - готові

До захисту Батьківщини - готові Сьогодні,20 липня, вдруге в історії Луцького національного технічного університету відбувся випуск курсантів військової кафедри. Більше 30 юнаків та юнок, котрі обрали військовий життєвий шлях, постали у строю, аби урочисто присягнути на вірність народові України.

Два роки тривало навчання курсантів на військовій кафедрі, під час якого молодь опановувала три спеціальності: «Бойове застосування механізованих підрозділів, частин і з’єднань», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії» та «Психологія». Крім того, після першого курсу студенти доводили свою вправність під час комплексних практичних занять на полігоні, а після другого - були призвані через районні і міські військові комісаріати на 30-денний навчальний збір, - інформує прес-служба Луцького НТУ.

Сьогодні ж, мужні хлопці і дівчата – випускники, котрі присягнули вірність народові Україні, а невдовзі стануть офіцерами запасу зі званням молодшого лейтенанта.

Передусім привітали випускників представники духовенства, котрі розпочали захід із молитви.

«Сьогодні ви даєте присягу служінню на вірність України, на вірність народу, тому це надзвичайно відповідально. Важливо, щоби протягом свого життя ви завжди відповідали найкращим якостям офіцера. Святе писання відображає військовослужбовця із найкращими чеснотами, якостями, адже боронити свій народ завжди могли найкращі, найвідданіші люди і я впевнений, що ви є саме такими. Бажаю вам здоров’я, благополуччя, Господньої благодаті і нехай ваша служба буде якісною, дотримуйтеся присяги, хай крок за кроком ваші звання підвищуються, а наша держава стає міцнішою завдяки таким, як ви», - зазначив духівник.

Потому хлопці і дівчата спільно виконали Державний Гімн України та урочисто присягнули на вірність українському народу. Привітав із таким важливим святом молодших лейтенантів ректор Луцького НТУ Петро Савчук та побажав офіцерам служити у мирній Україні.

«Сьогодні вдруге у стінах Луцького НТУ справжнє велике свято випуску і складання присяги офіцерами, які за трьома військово-обліковими спеціальностями мають можливість підсилювати обороноздатність країни, які успішно пройшли курс теоретичної і практичної підготовки й поповнять лави Збройних Сил України. Панове курсанти, я вам дякую за те, що ви зробили цей вибір, за те, що ви наполегливо працювали і сьогодні маєте можливість отримати чергову перемогу у житті. Впевнений, що це перемога, адже у вас була нелегка дворічна підготовка, яку ви успішно пройшли. Я бажаю вам зміцнювати свої позиції, зростати у якості офіцерів і служити у мирній Україні», - наголосив Петро Савчук.

Почесними грамотами за сумлінне ставлення та досягнуті високі результати у навчанні ректор відзначив командира відділення навчальної групи П-21 Ганну Новак, командира навчальної групи М-21 Максима Кононова, за наполегливість і активну участь у громадському житті кафедри військової підготовки грамоти отримали командир навчальної групи П-21 Альона Синюк та курсант навчальної групи М-21Іван Демчук.

Наш кор.

Фото прес-служби Луцького НТУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%