Колоритне таксі Світязя

Колоритне таксі Світязя


Світ розвивається із колосальною швидкістю, тому здивувати людство якоюсь новинкою стає все важче. А за своєю природою людина завжди прагне чогось незвичного та незвіданого, особливо, у сфері розваг.

І, як виявляється, таксі – це не лише швидкий спосіб дістатися з точки А в точку Б, але й унікальна туристична родзинка. Звичайним авто із знаком у чорно-білу шашечку уже нікого не здивуєш, тож служби перевезень працюють не лише над комфортом поїздки, але й її унікальністю. 
У світі є безліч прикладів неординарних перевезень, це і: «рожеве таксі» для жінок, і «сексуальне таксі», яке курсує столицею Австрії, і «водне таксі», і ще багато інших цікавинок на колесах і не тільки.
На Волині, а саме: у с. Світязь є теж своє унікальне таксі. Гуляючи центральною вулицею можна нерідко зустріти візок, запряжений кіньми. Це не звичайна фіра чи карета, які так поширені у великих туристичних містах. Світязьке кінне таксі має свій шарм і колорит. Місцеві обладнали свої перевозки різноманітними світловими ефектами та музичним супроводом, тож поїздка точно виходить цікавою та веселою.
Мені вдалося поговорити із власником одного такого таксі. Василь за «кермом» уже більше 5-ти років. Починав свою кар’єру – помічником у дядька. 
Зізнається, найбільше замовлень припадає на вихідні, але дні бувають різними. На трасу виїжджає після основної роботи, десь у 5-ій вечора, а там як Бог дасть. Їздить доти, поки є клієнти.
Його «карета» оформлена у патріотичних мотивах, пофарбована у синьо-жовті кольори, поряд із шашечкою таксі красується тризуб.
Цікавлюся, а яка ж вартість такої прогулянки. 
«Усе залежить від відстані та кількості людей. До прикладу, поїздка до Гряди обійдеться у 600 грн», – розповідає таксист.
Його можна просто впіймати на вулиці, а можна як звичайне таксі викликати за номером телефону, який старанно виведено на «задньому бампері» неординарного транспортного засобу.
Хто часто буває на Світязі, може помітити як швидко село трансформується у туристичну Мекку, куди з’їжджаються не тільки з різних куточків України, але і з сусідніх країн. І мальовничому волинському краю є чим здивувати вибагливих туристів.

Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%