«Ідеальна модель» області, яку Волинь не сприймає

«Ідеальна модель» області, яку Волинь не сприймає

Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, якого після формування нового складу уряду однозначно відправлять у відставку, вирішив запам’ятатися волинянам тим, що повністю ігнорує їхнє бачення майбутнього адміністративно-територіального устрою нашого краю.


Отже, урядовець Геннадій Зубко, який у липні 2014 р. представляв у м. Луцьку Володимира Гунчика як голову облдержадміністрації, на персональній сторінці в соцмережі «Facebook». 5 серпня ц. р. написав:
«Модель ідеальної Волинської області!  Всього – 3 райони!
Багато зацікавленості і питань викликала нова проектна модель адміністративні-територіального устрою України, яку я назвав МОДЕЛЛЮ ІДЕАЛЬНОЇ УКРАЇНИ. В якій замість 465 районів, 102 (92 райони на підконтрольній території України і +10 – на тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей та АР Крим).
Чекайте моделі інших областей! Обіцяю викласти всі! Новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території і кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави».

В «ідеальній моделі Геннадія Зубка – лише 3 райони (повіти): Луцький, маневицький і Ковельський, тоді як на нараді за участі керівництва області недавно розкритикували цей план і запропонували відомству Геннадія Зубка повернутися до оптимальної формули з 4 районами (повітами) включно з Камінь-Каширським.

Нараз на Волині є 16 районів.

Чи встигне Геннадій Зубко реалізувати свій намір, а чи вдасться протриматися в обороні хоча б до формування нового уряду, наразі сказати ніхто не може.

Світлана КОМА.

На фото з персональної сторінки Геннадія ЗУБКА: план створення на Волині 3 районів (повітів).

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%