4 грн за проїзд у міському електротранспорті

4 грн за проїзд у міському електротранспорті

У Луцьку підніметься вартість проїзду у тролейбусах міста.

Таке рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконавчого комітету міської ради, - йдеться на сайті Луцької міськради.

За словами першого заступника міського голови Григорія Недопада, вартість проїзду у маршрутних автобусах уже зросла. Враховуючи збільшення цін на електроенергію, пропонується затвердити тариф, який є економічно обгрунтованим.

За словами директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Володимира Пуца, діючий тариф на проїзд у тролейбусах встановили у червні 2018 р. Протягом року значно зросли ціни на електроенергію, розхідні матеріали, запасні частини для ремонту та проведення технічного обслуговування транспортних засобів. З 1 серпня 2019 р. ціни на енергоносії знову зросли, що стане додатковим навантаженням на підприємство та міський бюджет. Окрім цього, змінився розмір прожиткового мінімуму, відповідно до якого розраховують заробітні плати працівників. 73 % рухомого складу транспорту є зношеними, тому потребують додаткових коштів на обслуговування та ремонт. Також ремонту та підтримки у належному стані потребує і контактна мережа. Тому станом на сьогодні питання підвищення вартості поїзду - цілком на часі.

Під час обговорень перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що міська рада вже оголосила тендер на придбання нових низькопорогових тролейбусів, які замінять частину застарілого рухомого складу ЛПЕ. Водночас і наявний склад транспорту потребує витрат на ремонт. Невдовзі у Луцьку з’явиться набагато більше муніципального транспорту, аби ним могли користуватися різні верстви населення.

Члени виконавчого комітету підтримали проєкт рішення. Зміни набувають чинності на наступний день після офіційного оприлюднення цього рішення у друкованих засобах масової інформації.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%