Лиш боротись значить жити!

Лиш боротись значить жити!

Волинські ультрас, незважаючи на несправедливу дискваліфікацію стадіону «Авангард», будуть підтримувати улюблену команду під його мурами!


В цю суботу, 10 серпня 2-019 р., о 19:00 – перша домашня гра луцької «Волині» в новому сезоні.До нас приїде принциповий суперник – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)!
«Як ми знаємо гра пройде без глядачів... Але «Волинь» не залишиться без підтримки відданих фанатів з 17 сектора. Ми організовуємо показ гри біля стадіону (недалеко від 17 сектора). Отже всіх запрошуємо на 18:30!З собою мати рози, білий верх і бажання позаряжати!!! Тільки Волинь! Тільки перемога!», – написала спільнота ультра у соцмережах.

Що означає «білий верх», мабуть, зрозуміло. А от що то значить сленг «рози»? Не квіти троянди, мабуть…

Утім, відповідні служби ФК «Волинь» та правоохоронці спрацюють цього разу, сподіваємося, ефективніше, ніж під час матчу плей-офф за вихід у Прем’єр-лігу, коли спровоковані масовим хуліганством уболівальників львівського клубу, деякі луцькі фани вибігли на поле, і суддя… втік без фінального свистка. Наш клуб не лише покарали фінансово, але й відлучили від кількох офіційний матчів головного тренера Андрія Тлумака, а стадіон «Авангард» – дискваліфікували.

Судячи з повідомлення клубної прес-служби, уроки минулого враховано.

«Хороша ініціатива від нашого фан-сектора! Запрошуємо підтримати та прийти – аби футболісти хоч здалеку, але чули, наскільки гучними є волинські уболівальники!!! Нагадуємо – пряма трансляція поєдинку – на телеканалі «Аверс»!», – повідомили в ФК «Волинь».

Наразі в «Прикарпаття» 4 очки, і воно вгорі таблиці, у «Волині» – 1, і вона серединка-наполовинку.

Світлана КОМА.

На фото з соцмережі: луцькі ультра підтримають «Волинь» навіть за межами трибун стадіону!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%