Ремонтують дорогу з Володимира-Волинського до Нововолинська

Ремонтують дорогу з Володимира-Волинського до Нововолинська У нинішньому році держава виділила 56 283,9 тис. грн. для проведення поточного середнього ремонту автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква (окремими ділянками). Торік відремонтовано і введено в експлуатацію три ділянки вказаного об'єкта, загальною протяжністю 18,6 км.,  - повідомляє прес-служба САД у Волинській області. 

Цьогоріч дорожники продовжують ремонтувати ще 8,5 км автодороги, а саме між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ. У минулому році на цьому відрізку автошляху підрядним підприємством ТзОВ «Автомагістраль-Південь» були проведені роботи з укладання вирівнюючого шару дорожнього одягу з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші на основному проїзді, а також на заїзних кишенях та окремих з’їздах з дороги. За результатами проведених цьогоріч публічних закупівель залишків об’ємів робіт з поточного середнього ремонту автодороги Р-15, відповідний договір підряду укладено з ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Тож на цьому об’єкті вже закипіла робота – підрядник приступив до укладання п'ятисантиметрового верхнього шару дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМА). Розпочали зі сторони Нововолинська і рухаються у напрямку Володимира-Волинського. За минулий тиждень укладено ЩМА на ділянці протяжністю 3 км. У зв’язку з ремонтними роботами рух транспорту ділянкою дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква від км 65+000 до км 73+500 частково обмежений і здійснюється в реверсному  режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт на автошляхах і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Наш кор.

Фото прес-служби САД у Волинській області. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%