10 тис. грн – і ти відсторонений!

10 тис. грн – і ти відсторонений! Заступника Володимир-Волинського міського голови Олега Свідерського, котрого затримали за підозрою в одержанні хабара, відсторонили від роботи до початку жовтня. 


Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду від 9 серпня 2019 р, – повідомила Агенція «Волиньпост».

Ця детективна історія стала гласністю 12 липня, коли посадовця мерії було затримано поліцейськими та військовими прокурорами у службовому автомобілі під час отримання 10 тис. грн неправомірної вигоди. Олегові Свідерському інкримінували, що ці гроші він взяв за майбутнє сприяння в легалізація якогось кіоска.

«У документі суду йдеться, що 24 червня до Володимир-Волинської міської ради з заявою про надання місця для здійснення сезонної (тимчасової) торгівлі, площею 10 «квадратів», звернувся підприємець. У подальшому він через виїзд за кордон попросив до свого знайомого отримати у мерії відповідні документи», – деталізували колеги з порталу «Буг».

27 червня знайомий підприємця звернувся до Центру надання адміністративних послуг Володимир-Волинської міської ради. Там йому повідомили, що крім заяви підприємця більше немає жодних документів стосовно цього питання, тож він вирішив звернутись до заступника Володимир-Волинського міського голови Олега Свідерського

«Заммера пообіцяв сприяти у виготовленні документів, необхідних для надання місця для здійснення торгівлі, а також домовився зустрітися з представником підприємця на наступний день. Під час цієї зустрічі неподалік дитячого пляжу Олег Свідерський запевнив, що займається вирішенням питання щодо надання відповідних дозвільних документів на розміщення об`єкта торгівлі. Під час цієї ж розмови заступник міського голови Володимира-Волинського висловив вимогу про надання неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів. Суму той мав назвати згодом», – йдеться в ухвалі, на яку посилається «Волиньпост».

2 липня 2019 р. Олег Свідерський у своєму службовому кабінеті вимагав у представника підприємця 10 тис. грн «за вирішення питання». Останній погодився на пропозицію, однак звернувся з відповідною заявою до правоохоронних органів, після чого почав діяти під їхнім контролем із метою викриття Олега Свідерського та його можливих співучасників.

«12 липня представнику підприємця видали необхідні дозволи на тимчасову торгівлю. Тоді ж о 15:40 він зустрівся з заступником мера на автомобільній стоянці біля будинку. Хабар Олегові Свідерському передавали у автівці марки «Cherry Amulet», що належить виконавчому комітету, та за кермом якої він перебував. 10 тис. грн той сказав покласти між передніми сидіннями автомобіля. Після цього Олега Свідерського затримали працівники правоохоронних органів, а хабар вилучили під час обшуку», – зазначається. 

Одразу після інциденту мер міста Петро Саганюк повідомив, що ця історія може бути свідченням оборудок недоброзичливців, які хочуть після завершення терміну повноважень Петра Даниловича «просунути» на посаду глави Княжого граду свою людину. Олег Свідерський ніяк не коментував подію, пішов у відпустку, а на святкуванні Дня міста був звичайним відвідувачем, а не представником влади.

Суддя Луцького міськрайонного суду Олеся Калькова 12 серпня 2019 р. таки ухвалила рішення про відсторонення від посади заступника міського голови – секретаря Володимир-Волинської міської ради Олега Свідерського строком на два місяці, тобто до 9 жовтня.

Хто на цей виконуватиме його повноваження, наразі невідомо.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Олег Свідерський на святкуванні Дня міста у Володимирі-Волинському.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%