Сивина в бороду – біс у штани

Сивина в бороду – біс у штани Заступник глави уряду з гуманітарних питань Павло Розенко покинув жінку з двом а дітьми та розкошує з коханкою на Волині. З милим рай і в «Nester House» – за 2 тижні до відставки.


Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко відпочиває на волинському озері Світязь.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Назар Пащук

Відомий луцький ведучий та гуморист, лідер команди «Замок Любарта» Назар Пащук написав, що 16 та 17 серпня він з колегами виступає у відпочинковому комплексі «Nester House» на озері Світязь.

«Там 16 серпня гумористи зустріли Павла Розенка та його пасію Олену-Христину Лебідь», – зазначають колеги з порталу «Під прицілом».

Слід зазначити, що саме в ресторані цього готелю кілька місяців тому журналісти телеканалу «Аверс» застали групу волинських митників, які справляли день народження після скандалу з затриманням поляками великої кількості бурштину.

Павло Розенко, до речі, нащадок кадрових чиновників. Його дід Петро Розенко «за комуни» був головою Держплану УРСР і заступником Голови Ради Міністрів УРСР. Батько Валерій теж трудився в апараті виконавчої влади, а мати Валентина – в системі Держкомтелерадіо України.

До влади Павло Розенко потрапив в обоймі нинішнього мера столиці Віталія Кличка як нардеп від «Удару». Потім швидко переорієнтувався на Петра Порошенка.

Щодо його неофіційної дружини, то Олена-Христина Лебідь – журналістка одного з центральних телеканалів, де в студії і «підчепила» охочого до жіночих пестощів 50-річного дядька, який після цього навіть схуд на кілограмів 30... Щоб потрапити в обійми худорлявої і фарбованої телеведучої, Павло Розенко покинув жінку Оксану і двох дітей – сина та дочку.

А що формула «Сивина в бороду – біс у штани» притаманна не лише столичним високопосадовцям, а й волинським, то це теж очевидний факт. Один із колись всесильних начальничків, правда, після звільнення залишив у Луцьку не лише свій кабінет, але й медіа-пасію, яку в столицю не забрав...

Роман УСТИМЧУК.

На фото газети «Сьогодні»: Павло Розенко і Олена-Христина Лебідь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%