Реабілітаційний центр відкриють на Покрову

Реабілітаційний центр відкриють на Покрову Секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат міської ради Юрій Безпятко та член виконавчого комітету Олександр Серватович оглянули ремонтні роботи, що тривають у луцькому реабілітаційному центрі для учасників АТО.

Завдання центру — допомога в подоланні посттравматичного стресового розладу, здійснення високо кваліфікаційного відновного лікування учасників бойових дій за індивідуальними програмами реабілітації, згідно з діючими стандартами діагностично-лікувального процесу та протоколами ранньої медичної реабілітації з використанням немедикаментозних та медикаментозних засобів шляхом забезпечення психологічної реабілітації, та за допомогою реабілітаційних фізіотерапевтичних (відновних) методик, рекомендованих до застосування. Зокрема, тут будуть доступні: робота психолога, водолікування, кінезітерапія (лікувальна фізкультура, масаж, дошка Євмінова), механотерапія (розробка рухів, медичні бігові доріжки), фітнес станція та соляна шахта, - інформує Луцька міська рада.

«Ремонтні роботи зараз у процесі завершення, плануємо здати цей об’єкт до 14 жовтня, на свято Покрови. Залишається зробити прилеглу територію, адже вона тут трохи зруйнована. Я думаю, що ми знайдемо необхідні кошти в міському бюджеті та дофінансуємо роботи. Сподіваємось, що цей центр реабілітації для учасників АТО стане прикладом для інших українських міст, а послуги, які тут надаватимуться, допоможуть учасникам бойових дій оговтатись та прийти в норму після пережитого на війні», - розповів Ігор Поліщук.

Наразі реабілітаційний центр для учасників АТО все ще готується до відкриття, усі роботи планується закінчити до Дня захисника України 14 жовтня.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%