Правда одним реченням 15.08.2019

Правда одним реченням 15.08.2019

…Президент України Володимир Зеленський 5 серпня ц. р. звільнив з посади командувача Об’єднаними силами Олександра Сирського і призначив командувати військами на російсько-українському фронті генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, який свого часу був командиром 51 Володимир-Волинської ОМБр.
…У Шацьку внаслідок ДТП загинув Віктор Ярема – депутат Нововолинської міськради, голова осередку Радикальної партії Олега Ляшка.
Нововолинське відділення поліції проводить щорічну операція «Мак-2019», під час якої карають за незаконний посів і вирощування снотворного маку чи конопель, а хто прийшов із повинною, того до відповідальності не притягують.
…Спікер Сейму Польщі Марек Кухцінські 9 серпня пішов у відставку після скандалу: виявилося, що представник правлячої партії «Право і Справедливість» (PiS) щонайменше 100 разів використовував урядовий літак для перельотів між Варшавою, де працює, і м. Жешув, де проживає.
…Затвердити структуру виконавчих органів міськради, загальну чисельність апарату управління, виконавчих органів та штатів вирішили на сесії Ковельської міськради, яка відбудеться 22 серпня ц. р.
…Острів на річці Риловиця у м. Володимирі-Волинському невдовзі стане чудовою рекреаційною зоною, а наразі тут завершили роботи з вкладання доріжок із бруківки. 
…Перше засідання нової Верховної Ради України відбудеться 39 серпня ц. р.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%