Сторінками минулого 15.08.2019

Сторінками минулого 15.08.2019

70 років тому
«Влітку 1949 р. велика група вчителів із Волині побувала в Київській і Харківській обл., де вони ознайомилися з роботою кращих шкіл. Незважаючи на великі матеріальні труднощі, викликані війною, на залякування з боку куркулів і націоналістів, учителі виправдали довір’я партії, чесно служили народові, несли в маси комуністичне слово, вчили і виховували молодь, прищеплювали культурні навички трудящим».
(«Правда Украины», 1949 р.).

20 років тому
Орден – Зінкевичу!
«Указом Президента України Леоніда Кучми «за особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки» нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ст. Василя Зінкевича, соліста-вокаліста обласної філармонії».
(«Досвітня зоря», 1999 р.).
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: орденоносець Василь Зінкевич, який нині – Народний артист і Герой України.

10 років тому
Редакційний сад
«Читачка та передплатниця «Волинської газети» Людмила Хвостюк виграла від редакції… фруктовий сад! Посадили деревця ще торік, а недавно журналісти навідалися, щоб побачити, чи прийнялися. «Ростуть ваші дерева, ростуть! – з порогу заспокоїла читачка. – Не завжди маю час дуже вже за ними доглядати, але всі прийнялися. Про одне хвилююся: як про це напишете, то, може, хто гляне не так? Щоб не наврочили…». Словом, на газетні конкурси у передплатниці велике, а от в усьому іншому Фортуна чомусь не особливо балує».
(«Волинська газета», 2009 р.).

5 років  тому
Мартиняк і 372 села
«Відтоді, як у протоколах ЦВК навпроти прізвища Сергія Мартиняка було позначено результат – 29,36% голосів виборців, життя в Горохівському окрузі №20 завирувало. Благодійний фонд «Європейський вектор», який розпочав реалізовувати проекти ще в 2010 р., коли успішний бізнесмен Сергій Мартиняк був ще депутатом облради, досі активно діє. А в 2013 р. Агропромислова група «Пан Курчак», яку заснував Сергій Мартиняк, святкувала 20-річчя, і стала одним із лідерів вітчизняного ринку сільгосппродукції… Дуже багато зроблено за два роки народним депутатом України Сергієм Мартиняком. А чи зробив хтось більше у 372 населених пунктах округу не за 2 роки, а навіть за 5?».
(«Волинська газета», 2014 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%