Сторінками минулого 05.09.2019

Сторінками минулого 05.09.2019


75 років тому
Авантюра Фьодорова
«У боях за м. Ковель партизанів «генерала» Фьодорова і близько не було. Здавалося б, саме той момент настав:  армія штурмує Ковель, давайте і ви, лісові герої,  ви ж цього недавно хотіли. Але ж ні…  Саме в ці дні з’єднання Фьодорова… розформували. Три тижні тому він пробував загрібати жар чужими руками. Мабуть, хотів зрівнятися з Жуковим чи Кожедубом за кількістю геройських зірок».
(«Волинь», 1994 р.).

25 років тому
Команда Клімчука
«Після перемоги Бориса Клімчука на прямих виборах голови облради та облвиконкому затверджено керівні органи нової влади. Заступником голови облради обрано Сергія Шевчука, заступниками голови облвиконкому Віталія Зарембу, Миколу Косенка, Петра Оніщука, Андрія Чумаченка, а керівником секретаріату облради став Станіслав Ющик».
(«Молода Волинь»).

20 років тому
Світло на хуторі
«Георгій Остапюк недовго був на посаді Представника Президента України в Ковельському р-ні. Трагічно обірвалося його життя. Але пам’ять про нього залишилася в багатьох людей. Бо робив добрі справі, насамперед, для селян. Наприклад, Митрофан Оніщук з предкавіку живе на Білинському хуторі. Тулився в лісовій хатинці, світив із сім’єю там лучиною… Якось там побував Георгій Тодорович. Уважно вислухав і… через тиждень ціла бригада електриків прибула на хутір! Закопали стовпи, натягнули дроти, і ввечері в хаті Митрофана Оніщука засяяло світло!».
(«Досвітня зоря». 1999 р.).

5 років тому
Прокурорська ротація
«Чому прокурор області Анатолій Коцура не був на черговій сесії облради, де замість нього сидів заступник Олег Корецький, стало відомо після повідомлення офіційних прес-служб. Бо замість призначеного очільником ГПУ Олегом Махніцьким навесні 2014 р. облпрокурором Анатолія Коцури колективові представили нового очільника – Вадима Максимова. Це зробив перший заступник Генерального прокурора Микола Герасимюк без присутності журналістів: у залі були з «чужих» тільки керівники інших силових відомств та судової влади, а також голова облдержадміністрації Володимир Гунчик і голова облради Валентин Вітер».
(«Волинська газета», 2014 р.).
На фото з відкритих джерел: після звільнення з посади прокурора Волинської області Вадим Максимов повернувся на Київщину, де зайнявся сільським господарством.

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%