Спорт для кожного

Спорт для кожного

У середу, 4 вересня, відбулось довгоочікуване відкриття першого у Луцьку мультифункціонального спортивного майданчика із поліуретановим покриттям на вулиці Грабовського 7, 9.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

На захід завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат міської ради Євген Ткачук та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик.

Унікальною особливістю нового спортивного майданчика стало його поліуретанове покриття. Таке покриття має значно довший строк служби у порівнянні із традиційним, адже стійке до атмосферних впливів, водонепроникне (перешкоджає утворенню калюж), має протиковзну поверхню та знижує ризик отримання травм.

Маленькі мешканці мікрорайону відтепер зможуть використовувати майданчик для гри не тільки у футбол, а ще й баскетбол, волейбол. А працівники КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводитимуть тут, звичні для лучан, ранкові зайняття фізкультурою.

«Я бажаю вам, діти, щоб ви займалися на цьому майданчику постійно, щоб він вам служив довго і ви проводили вільний час тут, а не вдома, за комп’ютером. Також запрошуємо дорослих грати тут у баскетбол та волейбол.

Долучайтеся до ранкової зарядки, і давайте разом ставати здоровішими, займатися спортом та фізичною культурою», - привітав усіх Ігор Поліщук та подарував діткам спортивну сітку для волейболу.

У свою чергу, Євген Ткачук також побажав діткам залишатися здоровими та подарував м’ячі для футболу, баскетболу, волейболу.

«Насправді, заняття фізичною культурою та спортом для діток і усіх лучан є пріоритетом для міської влади. Це вже сьомий майданчик, відкритий у Луцьку протягом останніх років. Сьогодні ми бачимо безліч щасливих дітей, і це, власне, і є нашою ціллю – бачити здорових, щасливих дітей нашого міста», — зазначив Костянтин Петрочук.

Новий майданчик із поліуретановим покриття на вулиці Грабовського не стане останнім у місті — завершуються роботи над таким же, на вулиці Потебні, а до кінця 2019 року у Луцьку їх буде вже три.

Свято відкриття, організоване департаментом сім’ї, молоді та спорту та луцьким міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» супроводжувалось спортивною розминкою, комплексом загальнорозвиваючих вправ, флешмобом, командними естафетами та змаганнями з волейболу.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (1) - 100%
Гідна оплата праці держслужбовців (0) - 0%
Підстава для негайного звільнення чиновників (0) - 0%
Мені байдуже (0) - 0%