Правда одним реченням 05.09.2019

Правда одним реченням 05.09.2019

…27 серпня розпочалася декада «Підтримка розвитку малого бізнесу», яка триватиме до 8 вересня і полягає в бліц-навчанні для підприємців за участі представників Фіскальної служби, Пенсійного фонду та інших структур, які можуть відповісти на актуальні для підприємців запитання.
За 18 років дії Програми 17,9 тис. осіб, що стали підприємцями у Волинській обл., надано 75,8 млн грн допомоги, тільки цьогоріч 101 безробітний розпочав реалізовувати свою бізнес-ідею за сприяння Волинського обласного центру зайнятості. Їм виплатили 2,7 млн грн. 
…У селі Стобихівка Камінь-Каширського району понад дві сотні дітей не пішли до школи. Батьки кажуть, діти не вчитимуться доти, поки в селі не почнуть будувати нову школу.
…Лучанка Юлія Біньковська стала учасницею третього сезону шоу «Топ-модель по-українськи».
…У рамках благодійної акції «Скоро до школи» діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, отримали канцелярське приладдя та новий шкільний одяг. Сім’ям вручили продуктові набори та шкільний одяг від Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. України».
…Для Ковеля придбають 81 контейнер для сміття з плоскою кришкою на 1100 літрів, вагою 45–55 кілограм, вантажопідйомністю не менше 440 кілограм, із первинного пластику високої щільності, із чотирма ручками для перекатування. Контейнери мають поставити до 15 жовтня 2019 року. Гарантія на них має становити не менше 12 місяців.
… У ЗОШ №1 міста Володимира-Волинського урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик у День знань. Проект реалізувався спільними зусиллями Володимир-Волинської міської ради та народного депутата України Ігоря Гузя, який сприяв виділенню коштів з держбюджету.
…Волиняни боронили Варшаву у вересні 1939-го. За серпень і перші дні вересня до Війська Польського мобілізували 5,5 тисячі волинян, а з тими, кого призвали раніше на строкову службу, вже налічувалось 10 тисяч. Загалом з усіх західноукраїнських воєводств у мільйонній польській армії участь у німецько-польській війні взяли 120 тисяч українців. Тисячі з них не повернулися тоді до рідних домівок. 

Підготував Сергій ЦЮРИЦЬ.          

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (1) - 100%
Гідна оплата праці держслужбовців (0) - 0%
Підстава для негайного звільнення чиновників (0) - 0%
Мені байдуже (0) - 0%