Протидія насильству

Протидія насильству

Провідний спеціаліст Камінь-Каширського РВ ДРАЦС Людмила Нечипорук провела круглий стіл на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству».

В заході також взяли участь працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відділу освіти, молоді та спорту, центру служби у справах дітей, відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Камінь-Каширської райдержадміністрації, сектору провенції Камінь-Каширського ВП ГУНП.
Під час «круглого столу» обговорили норми Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», питання, які виникають у процесі роботи і стосуються протидії домашнього насильства. 
Розглянули проблеми, які виникають при наданні соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, обговорили можливості і методи інформування населення щодо домашнього насильства та його протидії. Кожен з присутніх висловив свої пропозиції щодо ефективної взаємодії та співпраці вищезазначених служб у вирішенні проблем запобігання та протидію домашньому насильству.
Наприкінці заходу Людмила Нечипорук поінформувала присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», про пілотний проект «Відповідальне Батьківство», роздала тематичні буклети щодо зупинення домашнього насильства, порядку виплати аліментів та про податкову знижку на навчання.

Людмила НЕЧИПОРУК.

На фото: під час засідання «круглого столу».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (40) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22.2%
Мене це не стосується. (10) - 12.3%