Журналістів убивати не можна!

Журналістів убивати не можна!

Генеральний прокурор України Руслан Рябошпака називає пріоритетним розслідування резонансних кримінальних справ, в тому числі журналіста «Української правди» Павла Шеремета.


Як відомо, автомобіль, в якому їхав у центрі м. Києва журналіст білоруського походження із громадянством РФ, який тривалий час працював в Україні як опозиційний до Кремля діяч, невідомі підірвали заздалегідь встановленим вибуховим пристроєм ще 20 липня 2016 р. Незважаючи на гучні заяви перших осіб держави, насамперед, вже екс-Президента Петра Порошенка, організаторів та виконавців цинічної розправи над Павлом Шереметом досі не знайшли.

«Є дві справи, про які ми говорили з Арсеном Борисовичем (мається на увазі Арсен Аваков, Міністр МВС, – ред.). Одна стосується дуже відомого журналіста Павла Шеремета. Інша пов'язане з Одесою. Не буду розкривати деталі, але воно теж резонансне і на слуху».

«... Для нас же важливо показати, що журналістів не можна вбивати і що на це буде відповідь держави навіть через три або п'ять років, але винні будуть сидіти в тюрмі», – сказав Руслан Рябошапка.

Серед пріоритетів роботи Руслан Рябошапка, як зазначає «Українська правда», також назвав розслідування справ, пов'язаних з розслідуванням злочинів проти євромайданівців, злочинів, скоєних «елітою», в тому числі корупцію, повернення в бюджет держави вкрадених активів.

Наш кор.

На фото порталу «People.in»: на місці вбивства Павла Шеремета.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (247) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%