Волинські патрульні зустрілися з представниками ОБСЄ

Волинські патрульні зустрілися з представниками ОБСЄ Керівник управління Патрульної поліції Волинської області Андрій Крутень сьогодні 11 вересня зустрівся з представниками ОБСЄ (Організації з безпеки і співробітництва в Європі). 

Про це повідомляють на офіційній Фейсбук-сторінці Патрульної поліції.
Зокрема, під час зустрічі обговорювали рівень безпеки в регіоні, присутність жінок в патрульній поліції, проблеми з набором кадрів.
Очільник волинських патрульних поінформував, що спільне завдання для кожного патрульного поліцейського – зміцнити позиції управління щодо боротьби з вуличною злочинністю та підвищити рівень безпеки дорожнього руху в регіоні.
Тож наразі особовий склад спрямовує сили на затримання зловмисників за "гарячими слідами", а також максимальне застосування превентивних заходів.
Для цього також працює і рота ТОР, де служать поліцейські з посиленою фізичною підготовкою та психологічною стійкістю, які пройшли війну і пережили різні життєві ситуації.
Що ж до безпеки дорожнього руху, то в останні місяці вдалося знизити рівень ДТП з загиблими і травмованими на 48 %. Тобто тут вагому роль відіграє також превентивна функція дорожньої поліції та наявність знаків про ведення фото- й відеофіксації порушень.
Ще одне завдання – підвищувати професійний рівень працівників та покращувати їхні умови служби, відповідно, тоді можна очікувати більш якісного виконання завдань.
«У першу чергу, патрульна поліція – це сервісна служба, яка надає якісні послуги громадянам. Ми маємо ряд стратегічних напрямків, працюємо над проблемою набору в патрульну поліцію, розвиваємо потенціал. Переконаний, що патрульний має постійно розвиватись – як людина і як поліцейський», - зазначив Андрій Крутень.
Гості цікавились, яка кількість жінок працює в УПП, які особливості служби, коли запрацюють проекти «Поліна» та «Безпечне місто» та як професійно вдосконалюються працівники.
Також їх ознайомили з роботою відділів і секторів управління.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%