Луцький зоопарк святкує ювілей

Луцький зоопарк святкує ювілей

У жовтні Луцький зоопарк відзначить 40 років із часу заснування.

Про це інформують на офіційній сторінці у Фейсбук.

«Наразі невеличке святкування ми запланували на 20 або 27 жовтня (як ви розумієте, остаточну дату відкорегує примхлива осіння погода). І готуємо чимало приємних сюрпризів для усіх гостей, про які розповімо згодом, за кілька тижнів.

А сьогодні звертаємося до кожного з вас з проханням долучитися до створення такого собі полотна, яке б показало нашу минувшину, що складається із безлічі великих та малих ваших історій, які можна об’єднати під символічною назвою «Луцькому зоопарку – з любов’ю!».

Тож найперше просимо переглянути свої архіви як майстрів фотомистецтва, так і аматорів та просто усіх тих, хто нещодавно або роки чи й десятиліття тому був у зоопарку і робив знімок на згадку. Можливо, попросити давні фото у знайомих, якщо вам про такі відомо. Із цих світлин, якими ви поділитеся, у день святкування плануємо зробити виставку, а також створити архів фото, аби до півстолітнього ювілею видати сувенірний альбом. Коли фото давні і дорогі вам як згадка, зробіть, будь ласка, сканкопію. Або принесіть нам, ми відскануємо і за день-другий повернемо (одразу віддати не зможемо - не маємо відповідної техніки, на жаль).

А, окрім цього, просимо розміщувати світлини та особливі історії, пов’язані із зоопарком, про вас, родину чи знайомих, на нашій сторінці у соцмережі «Фейсбук». І п’ятьом авторам, чиї оповідки наберуть САМЕ ТУТ найбільше вподобань, ми подаруємо сертифікат на безкоштовне відвідування зоопарку упродовж 2020 року – уже від нас з любов’ю.

Нагадаємо усім історію становлення місця найкращого відпочинку на природі у межах міста разом!», - йдеться у дописі.

Наш кор.

Фото зі сторінки спільноти.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%