Тротил у… Ковелі!

Тротил у… Ковелі!

Співробітники Управління Служби безпеки України у Волинській області   у межах боротьби з незаконним обігом засобів ураження блокували  у травні цього року  збут вибухових речовин.


«Оперативники спецслужби встановили, що волинянин під час проходження військової служби в Житомирській обл. незаконно придбав понад 10 кг тротилу. Після повернення додому в м. Ковель, зловмисник приховав придбану вибухівку біля свого будинку, а у 2019 р. вирішив її продати.   Торговець вибухівкою  був затриманий під час чергової спроби реалізації тротилових шашок у м. Ковель. У ході обшуку на території домогосподарства злочинця  вилучено понад десять кілограмів тротилу», – сповістила пресслужба УСБУ у Волинській області. 

Слідчі спецслужби завершили досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та скерували матеріали справи з обвинувальним актом до суду. А Ковельський міськрайонний суд визнав торговця тротилом винуватим в інкримінованому злочині та призначив йому  покарання у вигляді двох років обмеження волі.

Наш кор.

На фото пресслужби УСБУ у Волинській області: тротил як речовий доказ. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%