Напередодні великого посту

Напередодні великого посту

17 березня, в Сиропусну неділю, вперше біля Луцького кафедрального Свято-Троїцького собору з ініціативи митрополита Луцького і Волинського Української православної церкви Київського патріархату Михаїла православне духовенство та парафіяни відзначили заговини на Великий піст. 

Після Божественної Літургії, яка відбулася у верхньому храмі, люди зібралися біля водосвятної каплиці, де поспілкувалися один із одним. Охочі отримали змогу поговорити з митрополитом Михаїлом, який приєднався до громади та приділив багатьом учасникам заходу максимум уваги. Святкову атмосферу доповнювали виступи самодіяльних творчих колективів. 
Кожен міг скуштувати не тільки традиційних млинців, але й кулешу, вареників та навіть чаю і церковного вина. Як стверджують миряни, таких смачних страв вони вже давно не куштували!
Варто відзначити, що Масляна (Масниця) – час підготовки до Великого посту, що передує Великодню. Це час для примирення з ближніми, прощення образ, зміцнення братерських взаємин через спілкування. Тож учасники богослужіння та трапези біля водосвятної каплиці сповна використали можливість долучитися до християнських чеснот, а вишукані частування та піснеспіви лише допомогли їм цікаво та змістовно провести Сиропусну неділю, котру ознаменував ще й постріл із козацької гармати.
Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%