Батьки-поліцейські: очима дітей

Батьки-поліцейські: очима дітей 15 вересня - всенародний День батька. У зв'язку з цим Патрульна поліція Волинської області опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук зворушливі історії дітей, чиї батьки є патрульними. 

"Сьогодні – всенародний день батька.
Радо розказуємо вам, що серед наших патрульних є багато батьків, які виховують чудових діток.

До прикладу, інспектор Максим Янюк має 4-річну донечку Христинку, яка, до речі, твердо знає, що стане поліцейською. Ще б пак, адже її тато рятує людей!
«Недавно мама розказала мені, що тато врятував трирічного хлопчика, який мало не згорів у квартирі. Я навіть бачила це по телевізору. І пишаюсь татом», - каже дитина.
Христина відвідує дитсадок і ходить на танці. Трішки соромиться при інших людях обняти тата, але видно, що любов’ю до нього так і сяють маленькі оченята. Донька зичить татові з нагоди свята сміливості і трішки більше злості, бо тато занадто добрий.
Своєю чергою, Максим пригадує один з випадків по службі, коли прибув на виклик по вулиці Кравчука, де живе неблагополучна сім’я. Жінка постійно заявляє на співмешканця, зловживає алкоголем. Тим часом, все це бачить її 2-річний син. «Хлопчик худенький і недоглянутий, таких дуже шкода. Бо ніби і квартира є, і можливості, тільки живи. Але ж ні, шукають пригод», - розказує патрульний.

У 2-річного Дмитрика захоплення і вподобання змінюються часто, бо він ще маленький і трішки непосидючий. Його батько, інспектор Тарас Вілівчук, розказує, що він теж був таким же. Син відвідує дитсадок, полюбляє цукерки і яблука. А ще захоплюється кіньми. На будь-які слова про коника одразу реагує емоційно і весело.
Тарас розказує, що виховує сина в першу чергу слухняним, відповідальним, патріотичним. «Не раз на викликах спостерігаю наслідки поганого виховання. Часто на порушення йдуть неповнолітні. Тому розумію, наскільки це важливо – змалечку закласти зерна справедливості і відповідальності. Над цим і працюємо з дружиною», - ділиться Тарас.

7-річний Устим також буде поліцейським, хлопчик вирішив це давно. Коли йому було півтора роки, батько, Андрій Мазяр, пішов служити в зону АТО, де проявив високий професіоналізм і патріотизм. Після повернення виховує сина в дусі любові до країни і до інших людей. «Звідки така гарна українська мова?» - цікавимось в Устима. «Я ж українець, тому розмовляю українською!» - відповідає.
Устим обожнює тата, розказує, що відвідує з ним басейн, катається на велосипеді. Але загалом, дуже сумує, коли тато іде на службу й хотів би більше часу проводити разом з ним. Хоча розуміє, що його робота важлива, адже тато затримує порушників і зловмисників.
Андрій же розказує, що син має бути самостійним, відповідальним, уміти постояти за себе, не бути лінивим, а розуміти, що всього можна й необхідно досягати самому.
«Розкажу вам секрет: я знаю, що добро завжди перемагає зло, і це правда», - ділиться хлопчик.
«Та ні, не було б зла – тато б не ходив на роботу, більше часу проводив би з тобою», - відповідаємо.
«Але це не означає, що зло перемагає. Саме завдяки моєму татові і таким поліцейським, як він, у нас перемагає добро!» - заперечити цим словам неможливо.

Зичимо всім татусям і патрульним-татусям і тому числі радісних митей, побільше вільного часу для найрідніших, успіхів, достатку, порозуміння, нехай діти тішать і ростуть щасливими!"

Фото офіційна сторінка Патрульної поліції Волинської області


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%