Бронзовий фініш

Бронзовий фініш

У Литві на XV Міжнародному турнірі з міні-футболу представники Волині вперше за багато років завоювали 3 місце!

Щиросердечні та надійні контакти працівників волинських медіа з литовськими колегами встановилися майже 20 років тому, і з тих пір лише продуктивно розвиваються. Журналісти Костянтин Лоцман (продюсер Волинської філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»), В’ячеслав Бєлов (телеоператор «12 каналу») та Володимир Данилюк (головний редактор «Волинської газети», заступник голови облорганізації НСЖУ) були не лише витоків цієї співпраці, але й системно її продовжують у професійних аспектах, а також – у спортивній сфері.

Відтак, в м. Луцьку щовесни проводиться Міжнародний турнір із футзалу «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» (на честь Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облдержадміністрації та депутат облради Бориса Клімчука), в якому цього річ взяли участь команди України, Литви, Польщі і Білорусі, а восени вже значно більша кількість шанувальників «гри мільйонів» прибуває в м. Друскінінкай, де литовські організатори в особі Таутвідаса Венцевічюса, голови Спортивного клубу Національної спілки журналістів Литовської Республіки (голова правління – Дайнюс Радзявичюс) проводять ще масштабніші змагання.

14 вересня на поле місцевого спорткомплексу на урочистому відкритті вишикувалися крім господарів також українці, латиші, білоруси, єгиптяни, німці, росіяни, казахи, молдавани та вірмени. В останній момент не змогли прибути на турнір журналісти з Угорщини, але це аж ніяк не позначилося на цікавому, виснажливому та безкомпромісному характері боротьби. В результаті перше місце здобули дебютанти – представники Молдови, які прибули з м. Кишинів (їм волиняни, в складі яких виступали Володимир Данилюк, Вячеслав Бєлов, Мар’ян Гринчишин, Юрій Конкевич та інші представники мас-медіа та спортивної громадськості, поступилися 0:1). Другий результат показали вірмени з м. Єреван (у цієї команди волиняни виграли 3:1). А бронзові нагороди та кубок за 3 місце вперше за багато останніх років вибороли волиняни, які набрали 15 очок і за кращою різницею забитих та пропущених голів  випередили литовців, котрі на 4 місці.

Відтак, системні та дружні тренування представників мас-медіа області, які відбувалися на майданчиках Луцького національного технічного університету (ректор Петро Савчук) та Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (ректор Ігор Коцан), сприяння в вирішенні логістичних завдань під час поїздки з боку Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку (директор Юрій Войтенко), а також максимальна концентрація футболістів фактично в кожному матчі, в підсумку й дозволили представникам нашого краю високо здіймати прапор України на литовській землі.

Слід зазначити, що на урочисте закриття змагань прибула представницька делегація влади м. Друскінінкай із мером Річардасом Малінаускасом. Очільник громади цього курортного міста високо оцінив результативну співпрацю з журналістами різних країн світу та зауважив, що ця обставина суттєво допомагає м. Друскінінкай покращувати свій позитивний імідж далеко за межами Литви. Той капітан журналістської команди з Волині Володимир Данилюк, отримуючи нагороду за зайняте 3 місце, також вручив мерові Річардасу Малінаускасу подарунок із промоційною продукцією щодо м. Луцька. Власне, ці міста об’єднує не лише результативна співпраця з мас-медіа, але й велика увага, котру приділяють розвитку масового спорту.

Роман УСТИМЧУК.

Фото автора і В’ячеслава БЄЛОВА.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%