Сторінками минулого 19.09.2019

Сторінками минулого 19.09.2019

40 років тому
Вітання генсека
«Спорудження Луцької меланжевої фабрики, Володимир-Волинського заводу молокопродуктів, Ковельського м’ясокомбінату та реконструкція 4 цукрових заводів отримали високу оцінку в Москві. Зокрема, до трудящих Волині звернувся з вітальним листом Голова Президії Верховної Ради СССР, Генеральний секретар ЦК КПСС Л. І. Брєжнєв».
(«Радянська Україна», 1979 р.).

20 років тому
Помер і… воскрес!
«До голови Люблинецької селищної ради Сергія Данилюка прийшла згорьована жіночка в чорній хустині і з порогу заявила, що її син поїхав у Білорусь на заробітки, де й помер. Та голова, хоч і поспівчував, матеріальної допомоги не надав через відсутність грошей на рахунку сільради. Та жінка не заспокоїлася і почала звертатися в інші інстанції. В Ковельській райдержадміністрації їй навіть виділили 300 грн на похорон загиблого сина. А згодом встановили, що «покійник» і не помирав зовсім, а переховувався в м. Ковелі. Тож гроші довелося повернути…».
(«Досвітня зоря», 1999 р.).

10 років тому
Взялися за аеропорт
«На позачерговій сесії облради розглядали питання функціонування в м. Луцьку аеропорту. Голова облдержадміністрації Микола Романюк зазначив, що «те місто, яке не має аеропорту, не має перспективи розвитку, це має бути вантажно-пасажирський порт. І я вірю, що він у нас буде, бо ми включені в урядову програму «Євро-2012».  Його підтримав і заступник голови облради Борис Загрева, зазначивши, що «ми два роки забалакували цю важливу справу, тож настав час діяти». Щоб зрушити справу з мертвої точки, затвердили статут і призначили Василя Байцима директором КП «Дирекція з будівництва та введення в експлуатацію аеропорт «Луцьк».
(«Волинь-нова», 2009 р.).
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: допотопні Ан-2 на летовищі біля с. Крупа Луцького р-ну, де мали відновити аеропорт «Луцьк».

5 років тому
Напередодні виборів
Балотуючись на виборах до Верховної Ради України по Луцькому округу №22 кандидат Роман Іванюк запропонував людям зробити вибір: «Між незаплямованою професійністю і професійною корумпованістю, між позитивним досвідом роботи і небажанням працювати по-новому та між перспективним баченням шляхів розвитку і руйнівною критикою всього нового».
(«Волинська газета», 2014 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.8%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (11) - 21.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 58.8%
Мене це не стосується. (0) - 0%