«Волинь-Університет –ОДЮСШ» поступилася новачкам

«Волинь-Університет –ОДЮСШ» поступилася новачкам

ХХІХ Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд суперліги сезону 2019-2020 рр. запам’ятається напрочуд гострою боротьбою за титул та медалі.

У змаганнях беруть участь дев’ять учасників. До сімки добре відомих команд «еліти» додався СК «Прометей» із Кам’янського, який зібрав потужний склад і проголосив курс на перемогу в чемпіонаті, а також амбітний дебютант Суперліги – ВК «Полісся-ЖДУ».

27 вересня у першому поєдинку першого туру жіночої волейбольної Суперліги Житомирський ВК «Полісся» поступився ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (бронзовому призеру минулого сезону і срібному – позаминулого, авт.)

У першому матчі підопічні Богуслава Галицького почувалися на ігровому майданчику значно впевненіше, ніж гості. Роль головного бомбардира на себе успішно взяла Вікторія Даньчак, і саме її точні «постріли» багато в чому сприяли перемозі «Волинь-Університету-ОДЮСШ» з рахунком:

ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) - ВК «Полісся» (Житомир) – 3:1 (25:22; 25:+15; 22:25; 25:18).

Натомість наступного дня сценарій протистояння вийшов зовсім іншим. Житомирянки, на відміну від першого матчу, залишили хвилювання у роздягальні, а тому колективно зіграли значно розважливіше та надійніше. Разом із тим вони змусили частенько помилятися ліберо національної збірної Анастасію Карасьову, тож Богуслав Галицький замінив її на Вікторію Савонік. У тої справи пішли краще, але надолужити втрачене волинянкам не вдалося. Хоч як старалася Даньчак, гості свого вже не віддали.

Тож у другому поєдинку першого туру жіночої волейбольної Суперліги, який відбувся у суботу, 28 вересня, житомирський ВК «Полісся» зумів взяти реванш за стартову поразку та обіграти ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

Результати матчу: Волинь – Полісся 1:3 (21:25, 26:24, 20:25, 22:25).

Другий тур суперліги для волинянок стартує 4-5 жовтня проти ще одного амбітного суперника СК «Прометей» у м. Кам’янське.

Підготувала Ольга КОНОНЧУК.

Фото Петра КРИВОШЕЯ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%