Вірю, що мислячих та відповідальних людей на Волині набагато більше

Вірю, що мислячих та відповідальних людей на Волині набагато більше

Опозиція або ті, хто виступає під її маркою, перейшла всі межі людяності і законності. Не тільки в столиці лунають вибухи та спалахують пожежі, ллється людська кров та гинуть люди. Епідемія насильства розповсюджується й по західних регіонах нашої держави, де на поталу особистим політичним амбіціям віддано законність, правопорядок та, врешті-решт, здоровий глузд.


18 грудня 2014 року «триголова» опозиція організувала так званий «мирний марш» до Верховної Ради України, де мали розглядатися найважливіші для країни законопроекти. Проте знову заблокувала роботу парламенту, віддавши ініціативу до рук вуличної стихії… І – пролилася кров! Не тільки міліціонерів чи так званих «мирних протестувальників», але й ні в чому не винних співробітників центрального офісу Партії регіонів: одну людину було закатовано, решту – побито і вигнано, ще якусь частину, в тому числі жінок, як заручників повели в бік Майдану…
Щоби зупинити некерований розвиток ситуації, влада вирішила вгамувати пристрасті, направивши до «лігва революції» спецпідрозділи органів внутрішніх справ, які були без вогнепальної зброї. У відповідь – «коктейлі Молотова», каміння, насильство… І – знову вбиті, покалічені та навіть захоплені «в полон» рядові міліціонери!
Закликаю всіх, час зупинитися, допоки не пізно!
Саме тому в найкритичніший момент історії Президент України Віктор Янукович виступив зі спеціальним зверненням до народу. В ньому він не лише висловив щире співчуття рідним та близьким загиблих та поранених, але й нагадав про один із найголовніших власних життєвих принципів: « жодна влада не варта й краплі пролитої за неї крові»! Він вкотре закликав суспільство до виваженості, відповідальності та компромісу. Нам треба замість емоцій керуватися здоровим глуздом. Підпали, бандитські напади на різноманітні громадські чи державні організації та установи – це шлях в нікуди. Вірю, що мислячих та відповідальних людей на Волині набагато більше.
Олег Батюк, депутат обласної ради від Партії Регіонів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 11.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (33) - 55%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 23.3%
Мене це не стосується. (3) - 5%