Леонід Кравчук: Лідери опозиції повинні закликати мітингуючих припинити збройне протистояння

Леонід Кравчук: Лідери опозиції повинні закликати мітингуючих припинити збройне протистояння Лідери опозиції повинні закликати мітингуючих припинити збройне протистояння та не допустити застосування сили. Про це заявив Перший Президент України Леонід Кравчук.
«Сьогодні просто жахлива ситуація. Уже її навіть не можна назвати політичною. Це вже протистояння, яке переростає в збройне повстання. Застосовується вогнепальна зброя, холодна зброя, люди втрачають не тільки віру у майбутнє, а і страх за життя. Я звертаюся з цим до лідерів: до Яценюка, Кличка до Тягнибока закликати мітингуючих припинити збройне протистояння», - сказав Л. Кравчук.
За його словами, неприпустимим є те, що сила застосовується до того, щоб вимусити депутатів голосувати так, як хоче опозиція. «Це вже щось надзвичайне», - наголосив Перший Президент України.
«До чого ведуть люди, які вже втратили не тільки здоровий глузд, а перспективу мислення, втратили бачення України завтра?», - підкреслив Л.Кравчук.
Він закликав сісти за стіл переговорів для вироблення плану дій.
«Я кажу, давайте сядемо за стіл, давайте напишемо план дій, а паралельно будемо писати зміни і приймати нову Конституцію - парламентсько-президентську. Не можна зробити за один день те, що хочеться зробити. Може, ставиться завдання взяти владу силою?.Так на силу буде сила», - зазначив Перший Президент України.
За його словами, відповідальність за те, що зараз відбувається, лежить на лідерах опозиції. «Я попереджував, що терпіння не може бути вічним.  Вже люди страждають від цього. Не допустіть сили. Я ще раз звертаюся до лідерів опозиції, сьогодні на них лежить вся відповідальність», - підкреслив Л.Кравчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%