Андрій Мельник: Долю країни повинен вирішити референдум, а не Майдан

Андрій Мельник: Долю країни повинен вирішити референдум, а не Майдан Депутат обласної ради
Останні події у Луцьку – захоплення будівель, цькування посадових осіб, нівечення державного майна, - це неприпустимо для волинян. Тепер увесь світ, в тому числі цивілізована Європа, куди ми так прагнемо, побачить справжнє обличчя нашої «мирної» опозиції.

До останнього часу ще зберігались надії на толерантність і вихованість «демократів». Тепер ці ілюзії луснули, як мильна бульбашка. Люди у масках і шоломах, з битами в руках - гірші звірів. Навіть у найбуремніші для України і Волині часи, коли розпадалась радянська імперія, революційно налаштований люд не дозволяв собі таких безчинств, як сьогодні. Тоді теж була непроста ситуація, проте до таких радикальних кроків протестувальники не вдавались. Це вам підтвердить кожен з учасників тих подій – Гудима, Кожевніков чи Бондарчук. У них вистачило розуму і вихованості справді мирним шляхом змінити владу.
Сьогоднішні активісти – це не інтелігенція, не патріоти, це особи, які не стільки вболівають за долю країни, як рвуться до влади. Але не їм вирішувати майбутнє України. Не Майдан, а всеукраїнський референдум має поставити крапку у протистоянні політичних сил. Принаймні, такої думки дотримується багато відомих політологів, громадських діячів, лідерів політичних партій.  Потрібно реформувати Конституцію України, змінити виборче законодавство – повернути мажоритарну систему, відмінити депутатську недоторканість. Тільки шляхом діалогу між Президентом, Верховною Радою, громадськими організаціями і опозицією можливий порятунок країни.
Так звані опозиціонери хочуть повести за собою людей. Але складається враження, що вони вже самі не знаю яким шляхом йти. Вони не контролюють ситуацію! Більшість волинян проти акцій протесту, які сколихнули обласний центр. Справжні патріоти своєї землі повинні сказати «ні» проявам фашизму і екстремізму, які сповідують новоявлені «вожді». Невже нам не вистачить здорового глузду припинити увесь цей безлад? Невже волинянам затьмарився розум? Звертаюсь до всіх небайдужих людей, не піддавайтесь на провокації радикалів. Зрозумійте, це шлях в нікуди, це ганьба перед міжнародною спільнотою, це речі, які не мають нічого спільного з європейськими цінностями і поняттям демократії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%